Architect - Brussel

 

Architecten worden vermeld op basis van het Brussels Hoofdstedelijk Gewest.

Aarzel niet om contact met hen op te nemen om te informeren naar hun service en hun activiteitengebied.

 

Delooz

Rue Lambert Vandervelde 40, 1170 Watermael-Boitsfort

02 673 54 82

 

 

Da Fano Kalua

Chaussée de Waterloo 468, 1050 Ixelles

0475 55 94 30

kaluadf@gmail.com

 

 

B-ILD Architectes

Quai du Commerce 30, 1000 Bruxelles

0474 86 78 17

 

 

Bandin E

Place Guy d'Arezzo 10, 1180 Uccle

0496 47 99 32

 

 

Benkirane M

Rue Bruyn 91, 1120 Neder-over-Heembeek

02 219 91 49

 

 

Delvallee Ph

Chaussée de La Hulpe 177, 1170 Watermael-Boitsfort

www.altiplan.eu

02 672 67 00

p.delvallee@altiplan.eu

 

 

Bols B

Chaussée de La Hulpe 181, 1170 Watermael-Boitsfort

02 643 21 80

 

 

HBLN Architects

Avenue de la Belle Alliance 1, 1000 Bruxelles

www.hblnarchitectes.com

02 375 77 50

benjamin.nelis@hblnarchitects.com

 

 

Pricolo Viviana

Avenue des Cerisiers 221, 1200 Woluwe-Saint-Lambert

02 733 62 65

viviana.pricolo@hotmail.com

 

 

Sorgeloos W

Tenbosch 120B, 1000 Bruxelles

0486 98 80 37

 

 

SBR Architectes

Rue des Chats 118, 1082 Bruxelles

02 308 63 44

 

 

de Bethune G

Rue Mercelis 33, 1050 Ixelles

02 512 87 58

 

 

Jourquin Mathieu

Rue de Cureghem 43, 1000 Bruxelles

www.jam-architectures.be

0473 91 39 06

info@jam-architectures.be

 

 

Crispin H

Rue sans Souci 116, 1050 Ixelles

www.modulxl.be

02 672 75 00

helene.crispin@modulxl.be

 

 

Carton De Tournai

Rue Aimé Smekens 16/1, 1030 Schaerbeek

02 734 87 06

i_carton@hotmail.com

 

 

Dhont Erik

Rue du Marché aux Porcs 30, 1000 Bruxelles

www.erikdhont.com

02 219 19 02

ed@erikdhont.com

 

 

Brut Architecture and Urban Design

Rue Antoine Dansaert 92, 1000 Bruxelles

0496 04 56 35

gunther@brut-web.be

 

 

Borbath L

Avenue A. J. Slegers 167, 1200 Woluwe-Saint-Lambert

02 762 93 17

 

 

Ecopierra Construct

Rue Démosthène 148, 1070 Anderlecht

02 830 22 61

 

 

G.H. Architecture

Boulevard Auguste Reyers 59, 1030 Schaerbeek

www.arcanne.eu

g.hye@arcanne.be

 

 

Wolf Thierry & Partners

Avenue des Nénuphars 11, 1160 Auderghem

02 673 44 20

thierry.wolf@skynet.be

 

 

Catrin J

Avenue Henri Liebrecht 82/10, 1090 Jette

02 478 32 38

 

 

Stouffs S

Boulevard du Souverain 348/2, 1160 Auderghem

02 660 06 22

 

 

Anciaux Kaat

Square François Riga 51, 1030 Schaerbeek

02 242 13 75

 

 

Bureau d'Architecture ACEL-G Morozzo

Avenue Jean et Pierre Carsoel 131/9, 1180 Uccle

www.bureau-acel.com

02 640 40 95

acel@bureau-acel.com

 

 

Vincx Architects

Avenue Sleeckx 49, 1030 Schaerbeek

www.vincxarchitects.be

02 735 35 21

 

 

Formatis Architecture

Avenue de l'Opale 40, 1030 Schaerbeek

www.formatisarchi.be

02 734 57 35

info@formatisarchi.be

 

 

Guillaume Anne - Vandroogenbroeck Serge

Sentier du Broek 120, 1082 Berchem-Sainte-Agathe

02 241 17 40

svag@skynet.be

 

 

Convent Thierry

Boulevard de Waterloo 136, 1000 Bruxelles

02 736 84 57

convent.th.arch@skynet.be

 

 

Atelier d'Architecture Erwin Spitzer

Rue de Chambéry 61, 1040 Etterbeek

02 640 90 13

spitzer.erwin@telenet.be

0495 26 47 69

erwspi@gmail.com

 

 

Dozin Anthony

Avenue des Rogations 15, 1200 Woluwe-Saint-Lambert

02 734 18 45

anthony.dozin@gmail.com

 

 

Oerlemans F

Rue Saint-Bernard 19-35, 1060 Saint-Gilles

02 343 43 40

 

 

Stephanie Seldeslachts

Rue T'Kint 62/L2, 1000 Bruxelles

085 23 27 62

 

 

Weverbergh

Rue de l'Avenir 38/21, 1080 Molenbeek-Saint-Jean

02 201 94 54

 

 

Debaize J

Avenue du Houx 38, 1170 Watermael-Boitsfort

02 675 44 01

 

 

Radermacher Olivier

Chaussée de Louvain 803/4, 1140 Evere

www.olivierradermacher.be

0479 94 03 15

olivier.radermacher@skynet.be

 

 

Fernandez Gutierrez F

Tomberg 101/4, 1200 Woluwe-Saint-Lambert

0477 46 95 31

f.fernandez@arcanne.be

 

 

Severin R

Rue des Ailes 113-115, 1030 Schaerbeek

0485 06 50 46

 

 

Photiadis K

Rue de la Victoire 70, 1060 Saint-Gilles

02 537 28 39

krk.photiadis@gmail.com

 

 

Gobbo Emilie

Rue du Croissant 157, 1190 Bruxelles

02 526 09 27

 

 

Poinsot

Rue du Marché aux Porcs 12, 1000 Bruxelles

0488 81 31 31

 

 

Dubois Bernard

Rue Willems 14/2101, 1210 Saint-Josse-ten-Noode

0478 96 27 88

bernard.j.dubois@gmail.com

 

 

Van Damme Bernard

Rue du Rempart des Moines 143/2, 1000 Bruxelles

0496 21 64 16

 

 

Depouille I

Avenue Henry Dunant 15/1, 1140 Evere

www.a-cube-architecture.com

02 726 34 30

idepouille@a-cube-architecture.com

 

 

Irigaray Maria

Avenue Ernest Claes 18, 1160 Auderghem

0483 73 03 50

 

 

Architect's Box 6

Avenue de Messidor 306/16, 1180 Uccle

www.ab6.be

02 346 39 99

info@ab6.be

 

 

Arend M

Boulevard de Waterloo 32, 1000 Bruxelles

0478 22 90 76

 

 

 

Anderlecht/ Auderghem/ Berchem-Sainte-Agathe/ Etterbeek/ Evere/ Forest/ Ganshoren/ Ixelles/ Jette/ Koekelberg/ Molenbeek-Saint-Jean/ Saint-Gilles/ Saint-Josse-ten-Noode/ Schaerbeek/ Uccle/ Ville de Bruxelles/ Watermael-Boitsfort/ Woluwe-Saint-Lambert/ Woluwe-Saint-Pierre