Bandencentrale - Vlaams-Brabant

 

Ze worden vermeld op basis van de provincie Vlaams-Brabant.

Aarzel niet om contact met hen op te nemen om te informeren naar hun service en hun activiteitengebied.

 

De Schutter

Schaarbeeklei 286, 1800 Vilvoorde

02 751 09 69

de-schutter@skynet.be

 

 

Banden Seghers

Meiselaan 53, 1880 Nieuwenrode - Kapelle-op-den-Bos

015 71 20 44

info@bandenseghers.be

 

 

Crauwels Banden

Liersesteenweg 136, 3130 Begijnendijk

016 46 54 25

info@crauwelsbanden.be

 

 

Centrale Américaine

Eugène Ghijsstraat 33, 1600 Sint-Pieters-Leeuw

02 888 54 10

 

 

Easy Tyre Service

Diestsesteenweg 201D, 3210 Lubbeek

016 65 05 55

e.t.s@skynet.be

 

 

Denco Banden

Londerzeelseweg 111, 1880 Ramsdonk - Kapelle-op-den-Bos

015 71 10 04

info@dencobanden.be

 

 

Banden Bosmans

Edingsesteenweg 67, 1541 Sint-Pieters-Kapelle - Herne

02 396 11 84

0486 92 04 04

herne@passionpneu.be

 

 

Profile Tyrecenter Karremans

Diestsesteenweg 212, 3202 Rillaar - Aarschot

016 50 32 66

bandenkarremans@telenet.be

 

 

Auto 5

Leuvensesteenweg 110, 3290 Webbekom - Diest

013 35 91 30

 

 

Profile Tyrecenter Roosdaal

Omer De Vidtslaan 74, 1760 Roosdaal

054 50 19 38

roosdaal@profile.be

 

 

Autobanden Tom

Neerijse Steenweg 54, 3061 Leefdaal - Bertem

02 767 49 13

 

 

Vulco

Leuvensesteenweg 62, 3070 Kortenberg

02 757 65 88

kortenberg@sp-tyres.be

 

 

Speedy

Brusselsesteenweg 21, 3020 Winksele - Herent

0800 93 500

016 65 74 23

winksele@qteam.be

 

 

Herentse Bandencentrale

Omleiding 95, 3020 Herent

016 20 07 82

 

 

Banden Redant Zavemtem

Leuvensesteenweg 538, 1930 Zaventem

02 712 08 80

 

 

Janssens Guido

Leuvensesteenweg 132, 1910 Kampenhout

016 65 00 90

info@guidojanssens.be

 

 

Air-Check

Lorkenlaan 23, 1820 Steenokkerzeel

016 89 37 55

 

 

BestDrive Leuven

Diestsevest 88, 3000 Leuven

016 22 52 88

leuven@bestdrive.be

 

 

Easy Tyre Service

Diestsesteenweg 201D, 3210 Lubbeek

016 65 05 55

e.t.s@skynet.be

 

 

Bandenland

Haachtsesteenweg 164 C, 1820 Melsbroek - Steenokkerzeel

02 251 77 77

info@bandenland.be

 

 

Banden Janssens

Ambachtenlaan 52, 3001 Heverlee - Leuven

016 40 04 99

banden.janssens@skynet.be

 

 

Banden Kraainem Pneus

Tramlaan 5, 1950 Kraainem

02 720 25 06

 

 

Garage Jean Pneus

Zijpstraat 179, 1851 Humbeek - Grimbergen

02 269 36 18

jean.pneus@skynet.be

 

 

Banden Redant Herent

Brusselsesteenweg 20, 3020 Herent

016 95 70 70

herent@profile.be

 

 

Thirry

Mechelsesteenweg 2018, 3020 Veltem-Beisem - Herent

016 60 28 83

0475 91 64 25

veltem@profile.be

 

 

Banden Deneyer Pneus

Bergensesteenweg 426, 1600 Sint-Pieters-Leeuw

02 377 35 15

info@bandendeneyerpneus.be

 

 

Standard Pneu

Leuvensesteenweg 419, 1930 Zaventem

02 720 01 78

standard.pneu@skynet.be

 

 

Autobanden Meulders

Sint-Adriaanstraat 109, 3150 Haacht

016 60 24 92

info@bandenmeulders.be

 

 

Auto House

Leuvensesteenweg 10, 1800 Vilvoorde

0494 10 83 70 - 02 251 96 66

also@live.be

 

 

Bandencentrale Rotselaar

Steenweg op Holsbeek 13/B, 3110 Rotselaar

0488 70 14 22

 

 

Van Der Borght

Diestsesteenweg 91, 3210 Linden - Lubbeek

016 25 33 60

 

 

Tyrespeed Wemmel

Kaasmarkt 4, 1780 Wemmel

02 241 46 44

wemmel@tyrespeedbelgium.be

 

 

Centrale Américaine

Eugène Ghijsstraat 33, 1600 Sint-Pieters-Leeuw

02 331 31 16

 

 

Banden en Remmen Service

Hageveldweg 19, 3200 Aarschot

0493 17 60 60

 

 

Q Team-André Banden Zellik

Doornveld 60, 1731 Zellik - Asse

02 466 49 33

zellik@qteam.be

 

 

D.W. Banden Service

Patatestraat 100, 1861 Wolvertem - Meise

052 30 97 31

 

 

Auto 5 - Kraainem

Wezembeeklaan 114, 1950 Kraainem

02 686 02 60

 

 

Bandencenter Laudus

Sint-Maurusweg 35, 3300 Tienen

016 81 73 04

bandencenter@telenet.be

 

 

Dilbeek Banden Center

Doylijkstraat 89, 1701 Itterbeek - Dilbeek

02 305 32 32

patricia@dilbeekbandencenter.be

 

 

Banden Gaston

Sint-Maurusweg 31, 3300 Tienen

016 81 21 30

tienen@profile.be

 

 

Verleyzen Bandencentrale

Assesteenweg 70, 1740 Ternat

02 582 27 50

john@verleyzen.be

 

 

Marius-Catalin Cojocaru

Leuvensesteenweg 419, 1930 Zaventem

02 720 01 78

 

 

Banden Rijmen-Alvarez Pneus

Hallesesteenweg 230, 1640 Sint-Genesius-Rode

02 380 61 30

 

 

Roelants Banden & Batterijen

Merchtemsesteenweg 154, 1861 Wolvertem - Meise

02 269 11 99

info@bandenroelants.be

 

 

Theys

Blakerstraat 6 A, 3201 Langdorp - Aarschot

0494 19 21 18

016 56 45 41

 

 

Q Team-Banden Strombeek

Sint-Annalaan 285, 1853 Strombeek-Bever - Grimbergen

02 267 26 34

strombeek@qteam.be

 

 

Aarschot    Affligem    Asse    Beersel    Begijnendijk    Bekkevoort    Bertem    Bever    Bierbeek    Boortmeerbeek    Boutersem    Diest    Dilbeek    Drogenbos    Galmaarden    Geetbets    Glabbeek Gooik    Grimbergen    Haacht    Halle    Herent    Herne    Hoegaarden    Hoeilaart    Holsbeek    Huldenberg    Kampenhout    Kapelle-op-den-Bos    Keerbergen    Kortenaken    Kortenberg    Kraainem    Landen    Lennik    Leuven    Liedekerke    Linkebeek    Linter    Londerzeel    Lubbeek    Machelen    Meise    Merchtem    Opwijk    Oud-Heverlee    Overijse    Pepingen    Roosdaal    Rotselaar    Scherpenheuvel-Zichem    Sint-Genesius-Rode    Sint-Pieters-Leeuw    Steenokkerzeel    Ternat    Tervuren    Tielt-Winge    Tienen    Tremelo    Vilvoorde    Wemmel    Wezembeek-Oppem    Zaventem    Zemst    Zoutleeuw