Kine - Limburg

 

Kinesitherapeuten worden vermeld op basis van de provincie Limburg.

Aarzel niet om contact met hen op te nemen om te informeren naar hun service en hun activiteitengebied.

 

Anne-Cathérine Delattin

Lutselusstraat 122, 3590 Diepenbeek

0474 64 62 52

acdelattin@gmail.com

 

 

Vandersteegen Jaak

Neeroeterenstraat 30, 3680 Opoeteren - Maaseik

089 86 49 63

0477 33 59 91

javakin@telenet.be

 

 

Smets Annemie

Elleboogstraat 3/2, 3500 Hasselt

0476 56 70 62

annemie.smets@gmail.com

 

 

Paredis Hilde

Van Groesbeekstraat 16, 3511 Kuringen - Hasselt

011 25 55 95

 

 

Maesen Nick

Runksterkiezel 2, 3500 Hasselt

0473 28 76 58

nickmaesen@hotmail.com

 

 

Elen Lieve

Toekomststraat 19, 3940 Hechtel - Hechtel-Eksel

0473 46 64 76

 

 

Van Neyghen Denise

Oude Kuringerbaan 81, 3500 Hasselt

011 25 25 41

 

 

Kinesist Kunnen

Veldsteeg 1, 3650 Rotem - Dilsen-Stokkem

0475 49 72 90

toontje.kunnen@gmail.com

 

 

Praktizon

Kleine Hellekensstraat 33, 3520 Zonhoven

0475 66 67 39

philipkums@gmail.com

 

 

Hons Xavier

Ophovenstraat 1/7, 3680 Neeroeteren - Maaseik

089 86 37 95

0472 20 00 13

xavier.hons@skynet.be

 

 

Damiaans Ellen

Bevrijdingslaan 59, 3665 As

0494 16 16 56

ellen@praktijkdepuzzel.be

 

 

Reyskens Heidi

Voerliestraat 3, 3670 Gruitrode - Meeuwen-Gruitrode

089 50 47 70

 

 

Groep Sam

Bremstraat 4, 3960 Gerdingen - Bree

089 70 47 93

info@groepsam.be

 

 

Cuypers Stefan

Steenweg 127, 3540 Schulen - Herk-de-Stad

0485 42 92 27

stefcuypers@hotmail.com

 

 

Grouwels Frank

Wijerstraat 2, 3540 Herk-de-Stad

0476 21 58 34

frank.grouwels@telenet.be

 

 

Smeets Carine

Teschlaan 10, 3500 Hasselt

0498 51 54 52

info@carine-smeets.be

 

 

De Springbal

Diestersteenweg 114, 3510 Kermt - Hasselt

0498 61 93 29

despringbal@gmail.com

 

 

Wygaerts Kim

Grote Breemstraat 75, 3500 Hasselt

0485 13 51 73

kimwygaerts@hotmail.com

 

 

Fysio+

Oude Kuringerbaan 41/1, 3500 Hasselt

0472 60 09 38

info@fysio-plus.be

 

 

Schuermans Thérèse

Nieuwstraat 29, 3650 Lanklaar - Dilsen-Stokkem

089 75 60 04

treize.schuermans@gmail.com

 

 

Maes Bert

Ringlaan 12, 3530 Houthalen - Houthalen-Helchteren

011 52 37 06

0475 29 19 73

bertseam@gmail.com

 

 

Vrolix Myriam

Veeweidestraat 3 A, 3960 Beek - Bree

089 46 55 84

info@slimbewegen.be

 

 

Centrum Kaes

Rozenkranslaan 79, 3600 Genk

089 35 12 32

0498 86 20 69

info@kine-osteo-centrumkaes.be

 

 

Vanempten A - Vanempten E - Vanempten L

Pater Verboislaan 24, 3621 Rekem - Lanaken

089 71 44 95

arthur.vanempten@telenet.be

 

 

Joosten Stefanie

Neeroetersesteenweg 54, 3640 Kinrooi

089 24 54 92

 

 

Keunen Jan

Greuwkensstraat 4, 3640 Molenbeersel - Kinrooi

089 70 15 02

kine.keunen@skynet.be

 

 

Lijnen Chris

Holvenstraat 141, 3900 Overpelt

0476 23 28 08

lijnen_chris@hotmail.com

 

 

Guillaume Aalten

Witte Torenwal 11, 3960 Bree

0495 92 91 60

guillaume_aalten@hotmail.com

 

 

Renkens Marie-Jeanne

Pater Verboislaan 24, 3621 Rekem - Lanaken

089 71 44 95

 

 

Zwangerschapsbegeleiding

Segnana Natalie

Lindenlaan 105, 3630 Eisden - Maasmechelen

0476 88 86 11

natalie@nataliesegnana.be

 

 

Kempeneers Gerrit

Zepperenweg 34, 3800 Sint-Truiden

011 68 75 61

gerrit.kempeneers@skynet.be

 

 

Ingelbeen Johan

Onze-Lieve-Vrouwstraat 95, 3570 Alken

011 31 57 41

johan.ingelbeen@hotmail.com

 

 

Peeters Mieke

Olmensesteenweg 192, 3945 Ham

0496 11 91 19

 

 

Ceyssens Anne

Rapertingenstraat 21, 3500 Hasselt

011 23 12 30

 

 

Deckers Inge

't Meulke 16/2, 3640 Ophoven - Kinrooi

0478 30 50 49

 

 

KinéMeggy

Frankenhof 9, 3621 Rekem - Lanaken

0470 08 43 03

 

 

Mens Chris

Luikersteenweg 266, 3920 Lommel

011 64 83 02

 

 

Liebens Carla

Vredestraat 55, 3500 Hasselt

011 27 55 55

carla.liebens@skynet.be

 

 

Aj Kinergiek

Lazarijstraat 22, 3500 Hasselt

0495 81 79 45

kinergiek@gmail.com

 

 

Kine-Cardio-Medigym

Bosveldstraat 1 A, 3830 Wellen

011 37 74 45

0477 71 79 09

 

 

Kine JSB

Boskestraat 12, 3560 Lummen

011 21 44 94

jerre_sneyer@yahoo.com

 

 

Smeets Carine

Teschlaan 10, 3500 Hasselt

0498 51 54 52

info@carine-smeets.be

 

 

Coenegrachts Juliette

Anne Ruttenstraat 2, 3500 Hasselt

011 26 15 45

 

 

Franssens Louisa

Runkstersteenweg 329, 3500 Hasselt

011 25 63 99

louisa.franssens@telenet.be

 

 

Hoeck Luc

Plantenstraat 55, 3500 Hasselt

011 25 39 57

 

 

Alken    As    Beringen    Bilzen    Bocholt    Borgloon    Bree    Diepenbeek    Dilsen-Stokkem    Genk    Gingelom    Halen    Ham    Hamont-Achel    Hasselt    Hechtel-Eksel    Heers    Herk-de-Stad    erstappe    Heusden-Zolder    Hoeselt    Houthalen-Helchteren    Kinrooi    Kortessem    Lanaken   Leopoldsburg    Lommel    Lummen    Maaseik    Maasmechelen    Meeuwen-Gruitrode    Neerpelt   Nieuwerkerken    Opglabbeek    Overpelt    Peer    Riemst    Sint-Truiden    Tessenderlo    Tongeren   Voeren    Wellen    Zonhoven    Zutendaal