Bandencentrale - West-Vlaanderen

 

Ze worden vermeld op basis van de provincie West-Vlaanderen.

Aarzel niet om contact met hen op te nemen om te informeren naar hun service en hun activiteitengebied.

 

Stevens Banden

Kortrijksteenweg 12, 8750 Zwevezele - Wingene

051 61 33 29

info@stevensbanden.be

 

 

Forrez

Cardijnlaan 7, 8600 Diksmuide

051 50 12 66

diksmuide@forrez.com

 

 

Dewicke Bandencentrale

Westbroekstraat 39, 8650 Merkem - Houthulst

051 54 51 87

info@bandendewicke.be

 

 

Wheels Refreshment

Desselgem-Dries 153, 8792 Desselgem - Waregem

0495 25 50 75

stijn.tack@telenet.be

 

 

Banden Vandewalle

Sint-Jansstraat 161, 8840 Staden

051 70 33 68

bandenvdw@skynet.be

 

 

Banverco

Torhoutsesteenweg 605, 8400 Oostende

059 50 88 06

info@banverco.be

 

 

Banden Busschaert

Westouterseweg 1-2, 8970 Poperinge

057 33 95 39

info@bandenbusschaert.be

 

 

Banden Casier

Molenhoekstraat 24, 8870 Izegem

051 30 51 34

banden.casier@skynet.be

 

 

Puype

Lieven Bauwensstraat 5, 8200 Sint-Andries - Brugge

03 546 04 10

brugge@profile.be

 

 

Auto 5 - Middelkerke

Lisdoddenstraat 302, 8430 Middelkerke

059 31 95 10

 

 

Raes

Amersveldestraat 26, 8830 Hooglede

051 70 33 16

banden.raes@telenet.be

 

 

Knokse Bandencentrale

Natiënlaan 195, 8300 Knokke - Knokke-Heist

050 60 87 76

info@knoksebandencentrale.be

 

 

Q Team-Bandenbedrijf - Vandekerckhove

Bruggesteenweg 136, 8830 Gits - Hooglede

051 22 72 60

gits@qteam.be

 

 

Sap Hans

Parkstraat 70, 8820 Torhout

050 21 46 28

 

 

Bandeman

Iepersestraat 287, 8800 Roeselare

051 20 03 68

info@bandeman.be

 

 

Bandencentrale Mortier

Oostlaan 17, 8850 Ardooie

051 74 59 74

roeselare@profile.be

 

 

Forrez

Oostrozebekestraat 162, 8770 Ingelmunster

051 30 11 94

ingelmunster@forrez.com

 

 

De Brabandere

Flanders-Fieldweg 28-30, 8790 Waregem

056 60 34 01

waregem@profile.be

 

 

Motraco

Brugsesteenweg 419, 8800 Roeselare

051 22 88 04

info@motraco.be

 

 

Monkerhey Bandencenter

Hondschotestraat 89, 8560 Gullegem - Wevelgem

056 41 34 31

nele@bandencenter.eu

 

 

firma EB

Hoendererf 28, 8800 Roeselare

0472 71 87 09

erikbehaeghe@gmail.com

 

 

Bandencentrale Puype

Noordlaan 13 C, 8820 Torhout

050 21 12 42

torhout@profile.be

 

 

Vercruysse

Koningsdreef 2, 8820 Torhout

050 21 31 35

 

 

Vandaele Bandencentrale

Moerestraat 91, 8680 Koekelare

051 58 93 33

bandenvandaele@skynet.be

 

 

Lybeer Stefaan

Roeselaarsestraat 237 A, 8890 Moorslede

051 77 05 97

051 78 00 20

stefaan.lybeer@skynet.be

 

 

Buyse Auto & Bandencenter

Sint-Martinusstraat 5, 8800 Oekene

051 22 32 82

0499 18 64 09

 

 

Banden Lievens

Rennevoortstraat 40, 8880 Rollegem-Kapelle - Ledegem

0477 22 55 87

 

 

Deboosere Jan

Bruggestraat 291, 8770 Ingelmunster

051 48 65 65

banden@deboosere.be

 

 

Decramer Raf Banden

Torhoutsebaan 3-5, 8470 Gistel

059 27 84 48

 

 

Verbiese

Poperingseweg 125, 8900 Ieper

057 20 09 46

info@bandenverbiese.be

 

 

Bandencentrale Mortier

Ruiseleedsesteenweg 44, 8700 Tielt

051 40 06 39

tielt@profile.be

 

 

Oostkamps Bandencenter

Gaston Roelandtsstraat 6, 8020 Oostkamp

050 38 01 30

oostkamps.bandencenter@skynet.be

 

 

A.T.B. Autobanden

Heerweg 8, 8400 Oostende

059 70 12 00

gauthier@atb.be

 

 

Auto 5 - Sint-Eloois-Vijve

Gentseweg 612, 8793 Sint-Eloois-Vijve - Waregem

056 60 00 29

 

 

Tulpin Banden

Ieperse Steenweg 57, 8630 Veurne

058 31 12 92

info@tulpin.be

 

 

Q Team-Bandenbedrijf Vandekerckhove

Westlaan 504, 8800 Roeselare

051 22 73 12

roeselare@qteam.be

 

 

Van Wassenhove Bandencentrale

Lodewijk De Raetlaan 48, 8870 Kachtem - Izegem

051 30 25 01

info@bandenvanwassenhove.be

 

 

Auto 5 - Brugge

Blankenbergse Steenweg 390, 8000 Brugge

050 50 24 70

 

 

Profile Tyrecenter

Cardijnlaan 7, 8600 Diksmuide

051 50 12 66

diksmuide@forrez.com

 

 

Bandenserviceaanhuis

Gildenstraat 2/b B, 8900 Ieper

057 36 97 06

0474 58 82 96

bandenserviceaanhuis@outlook.be

 

 

Profile Tyrecenter

Maaldestedestraat 51, 8902 Zillebeke - Ieper

057 20 22 07

zillebeke@forrez.com

 

 

Van Den Heede O

Wakkensteenweg 2, 8780 Oostrozebeke

051 40 12 76

0475 63 42 63

o.vandenheede@catnet.be

 

 

Feys Bandencentrale

Zandvoordestraat 423, 8400 Zandvoorde - Oostende

059 70 06 24

 

 

Q Team-Bandenbedrijf Vandekerckhove

Zandvoordestraat 407, 8400 Zandvoorde - Oostende

059 51 61 45

oostende@qteam.be

 

 

Knokse Bandencentrale

Natiënlaan 195, 8300 Knokke - Knokke-Heist

050 60 87 76

info@knoksebandencentrale.be

 

 

Brugse Autoservice

Gentpoortvest 51, 8000 Brugge

050 33 50 37 - 0495 52 04 20

brugse.autoservice@gmail.com

 

 

Puype

Lieven Bauwensstraat 5, 8200 Sint-Andries - Brugge

03 546 04 10

brugge@profile.be

 

 

Wheel Service Maertens

Gistelsteenweg 492, 8490 Zerkegem - Jabbeke

050 81 58 00

info@wheelservicemaertens.be

 

 

Alveringem - Anzegem - Ardooie - Avelgem - Beernem - Blankenberge - Bredene - Bruges  - De Haan - Kortrijk - Damme - Deerlijk - Dentergem - Diksmude - Spiere-Helkijn - Veurne - Gistel - Harelbeke - Heuvelland - Hooglede - Houthulst - Ichtegem - Ieper  - Ingelmunster - Izegem - Jabbeke - Knokke-Heist - Koekelare - Koksijde - Kortemark - Kuurne - Langemark-Poelkapelle - La Panne - Ledegem - Lendelede - Lichtervelde - Lo-Reninge - Menen  - Mesen - Meulebeke - Middelkerke - Moorslede - Nieuwpoort  - Oostende  - Oostkamp - Oostrozebeke - Oudenburg - Pittem - Poperinge - Roeselare (Roulers) - Ruiselede - Staden - Tielt - Torhout - Vleteren - Waregem - Wervicq - Wevelgem - Wielsbeke - Wingene - Zedelgem - Zonnebeke - Zuienkerke – Zwevegem