Logopedist - Vlaams-Brabant

 

Logopedisten worden vermeld op basis van de provincie Vlaams-Brabant.

Aarzel niet om contact met hen op te nemen om te informeren naar hun service en hun activiteitengebied.

 

Tielens Luc

Sergeysstraat 59, 3020 Herent

016 20 44 22

luc.tielens@telenet.be

 

 

Van der Heyden S

Hammeveld 40, 3061 Leefdaal - Bertem

0498 10 17 97

 

 

Claes K

Hofstraat 102, 3070 Kortenberg

0486 26 11 69

 

 

Laetus

Xavier Buissetstraat 19/1, 1800 Vilvoorde

0477 39 98 59

 

 

Van Cutsem K

Martelarenlaan 90 A, 1800 Vilvoorde

02 252 29 99

 

 

Verschueren Elke

Tervuursesteenweg 633/1, 1982 Elewijt - Zemst

015 34 90 70  -  0485 95 04 39

elke.verschueren@telenet.be

 

 

De Chartreuse

Leuvensebaan 185 A, 3220 Holsbeek

0479 40 93 15  -  0497 80 21 12

info@dechartreuse.be

 

 

Verbeek Karen

Louis Woutersstraat 13, 3012 Wilsele - Leuven

0498 64 40 00

info@karenverbeek.be

 

 

Jacques Ina

Linterseweg 10 A, 3440 Budingen - Zoutleeuw

011 58 32 92

ina.jacques@skynet.be

 

 

Lenaerts Lieve

Dungelstraat 49, 3440 Halle-Booienhoven - Zoutleeuw

0497 46 51 08

lievelogo@telenet.be

 

 

Vanthienen Griet

Verdaelstraat 102, 3450 Grazen - Geetbets

0495 50 98 29

griet.vanthienen@linas.be

 

 

LogoKim

J. Vanzeerstraat 45, 3290 Deurne - Diest

0472 38 62 20

kim@logokim.be

 

 

Vanuytven Katelijn

Diestsesteenweg 497, 3202 Rillaar - Aarschot

016 50 09 29

katelijn.vanuytven@skynet.be

 

 

Heremans Ingrid

Capittelstraat 9 A, 3201 Langdorp - Aarschot

016 56 95 11

ingrid.heremans@outlook.be

 

 

Logolut

Krabbosstraat 74, 1653 Dworp - Beersel

02 308 69 89

lut@horre.be

 

 

Blomme Isabelle

Fazantenlaan 25, 1653 Dworp - Beersel

0476 46 82 90

blommebelleisa@gmail.com

 

 

Van Luchene

Schoolstraat 35, 1650 Beersel

02 372 29 40

 

 

Maenhout M

Beigemsesteenweg 68, 1850 Grimbergen

02 270 07 26

logopedie.maenhout@skynet.be

 

 

Mertens Kristien

Leopoldstraat 40/1, 1500 Halle

0485 22 63 45

info@mertenslogopedie.be

 

 

Logomotief

Spanjebergstraat 55, 1700 Dilbeek

0485 69 97 85

 

 

Michiels Sandrine

Kuikenstraat 93, 1620 Drogenbos

0477 52 89 93

sandrinemichiels@hotmail.com

 

 

Poppe N

Prinsendreef 6, 3210 Linden - Lubbeek

0497 75 09 29 - 016 62 00 50

poppe.n@telenet.be

 

 

Logopedie Lisa Daenen

Boechtstraat 6-8, 1860 Meise

0494 21 40 30

lisa.daenen@hotmail.com

 

 

Groepspraktijk De Vlinder

Vlinderlaan 8/2, 3000 Leuven

016 46 30 62

info@groepspraktijk-devlinder.be

 

 

Lauwers Veerle Logopediste

Brusselsesteenweg 102, 1980 Zemst

015 62 02 95

 

 

De Zeppelin

Lisweg 11, 3140 Keerbergen

0486 49 53 22

dezeppelin@telenet.be

 

 

Declercq Marjolein

Schransstraat 1, 1850 Grimbergen

0473 39 31 25

marjolein@logopediemarjolein.be

 

 

Heyndrickx Karen

Molenstraat 38, 1830 Machelen

0485 84 05 05

karen.heyndrickx@gmail.com

 

 

Vroman Nathalie

Prinsenbos 83, 1500 Halle

0486 93 97 04

 

 

Verschueren K

Brusselsesteenweg 180, 1500 Halle

02 356 44 51

 

 

Carpentier A

Arthur Quintusstraat 36, 1600 Sint-Pieters-Leeuw

02 377 11 72

 

 

Lemmens Lut

Sint-Lambertusstraat 34, 3001 Heverlee - Leuven

0486 05 02 17

 

 

Vocale Communicatie

Janseniusstraat 6, 3000 Leuven

016 23 50 50

 

 

Heyndrickx Karen

Molenstraat 38, 1830 Machelen

0485 84 05 05

 

 

Vanderheyden Marijke

Brouwersstraat 43, 3000 Leuven

016 20 15 94

info@logopedieleuven.be

 

 

Demarcke Saar

Stokstraat 44, 1910 Kampenhout

0484 27 93 52

algemenelogopedie@gmail.com

 

 

Van de Velde Katleen

Halvestraat 9/3, 3000 Leuven

0495 54 25 29

katleenlogopedie@telenet.be

 

 

Michiels Emilie

Nieuwenhovenlaan 4, 1600 Sint-Pieters-Leeuw

0479 32 33 81

 

 

Weyts Annelies

Ninoofsesteenweg 306/6, 1700 Dilbeek

0498 64 39 91

annelies_weyts@hotmail.com

 

 

De Smet V

Windmolenstraat 46, 1500 Halle

0499 38 36 66

 

 

Janssen Sofie

Vilvoordsebaan 1 A, 3020 Winksele - Herent

0494 18 83 12

janssen_sofie@hotmail.com

 

 

Monimo

Moorselsteenweg 74, 1933 Sterrebeek - Zaventem

02 731 68 92 - 0475 39 74 79

info@monimo.be

 

 

Paloma

Waalsebaan 53, 3080 Tervuren

02 767 56 03

sabine@paloma.be

 

 

Boeykens A

Berkenlaan 9, 3050 Oud-Heverlee

016 40 64 96

 

 

Lismont Leen

Kouterstraat 222, 3071 Erps-Kwerps

0479 38 90 70

leenlismont.logo@gmail.com

 

 

Tops An

De Costerstraat 26, 3078 Kortenberg

02 306 76 28 - 0486 60 03 17

an@logoduwtje.be

 

 

Babbel-ine

Tervuursesteenweg 155, 3060 Bertem

0476 33 43 35

inedegeyndt@gmail.com

 

 

Schellen Sylvie

Tervuursesteenweg 42, 3001 Heverlee - Leuven

016 88 08 79

sylvie@logopedieterbank.be

 

 

Huybrechts L

Leo Meulemansstraat 14, 3020 Herent

016 62 31 56

 

 

Hendrickx I

Kouterpad 13, 1850 Grimbergen

02 252 45 27 - 0477 27 75 10

 

 

El Kasmioui Nafissa

Van Obberghenstraat 22, 1830 Machelen

0485 13 20 31

nafissa_ek@hotmail.com

 

 

Claessens Tinneke

Schranslaan 31, 1980 Eppegem - Zemst

0494 69 52 76

claessenstinneke@hotmail.com

 

 

Storms Sara

Oude Haachtsesteenweg 48/4, 1831 Diegem - Machelen

0496 81 07 57

stormssara@hotmail.com

 

 

Leonard L

Wolvertemsesteenweg 14, 1850 Grimbergen

0496 54 82 43

 

 

Hilde Brichau

Populierenstraat 12, 1502 Lembeek - Halle

02 381 30 87

hildebrichau@skynet.be

 

 

Landsheere C

Geynstbos 37, 1501 Buizingen - Halle

02 360 00 29

 

 

Aarschot    Affligem    Asse    Beersel    Begijnendijk    Bekkevoort    Bertem    Bever    Bierbeek    Boortmeerbeek    Boutersem    Diest    Dilbeek    Drogenbos    Galmaarden    Geetbets    Glabbeek Gooik    Grimbergen    Haacht    Halle    Herent    Herne    Hoegaarden    Hoeilaart    Holsbeek    Huldenberg    Kampenhout    Kapelle-op-den-Bos    Keerbergen    Kortenaken    Kortenberg    Kraainem    Landen    Lennik    Leuven    Liedekerke    Linkebeek    Linter    Londerzeel    Lubbeek    Machelen    Meise    Merchtem    Opwijk    Oud-Heverlee    Overijse    Pepingen    Roosdaal    Rotselaar    Scherpenheuvel-Zichem    Sint-Genesius-Rode    Sint-Pieters-Leeuw    Steenokkerzeel    Ternat    Tervuren    Tielt-Winge    Tienen    Tremelo    Vilvoorde    Wemmel    Wezembeek-Oppem    Zaventem    Zemst    Zoutleeuw