Notaris - Limburg

 

Notarissen worden vermeld op basis van de provincie Limburg.

Aarzel niet om contact met hen op te nemen om te informeren naar hun service en hun activiteitengebied.

 

Yves Clercx & Michael Böse

Berglaan 11, 3600 Genk

089 35 44 88

yves.clercx@notaris.be

 

 

An Thielen

Grotestraat 124, 3600 Genk

089 51 83 51

 

 

Vrancken Ivo

Grotestraat 124, 3600 Genk

089 51 83 51

 

 

Drieskens Bart

Ringlaan 22, 3530 Houthalen

011 52 05 90

bart.drieskens@belnot.be

 

 

Bart Drieskens & Frank Goddeeri

Ringlaan 22, 3530 Houthalen

011 52 05 90

 

 

Hendrickx Marij - Leen van Breedam

Koeltorenlaan 11, 3550 Zolder

011 53 70 70

marij.hendrickx@belnot.be

 

 

Van Breedam M

Koeltorenlaan 11, 3550 Zolder

011 53 70 70

leen.vanbreedam@belnot.be

 

 

Clercx Yves - Geassocieerd Notaris

Reeweg 22, 3600 Genk

089 35 49 28

 

 

Natalie Cabes

Sint-Trudoplein 7/1, 3530 Helchteren - Houthalen-Helchteren

011 60 88 40

info@notariscabes.be

 

 

Monique Seronvalle

Weg naar As 109/2, 3600 Genk

089 61 19 61

notaris@notaris-seronvalle.be

 

 

Notaris Filip Junius

Berkenlaan 1, 3500 Hasselt

011 24 27 57

filip.junius@notaris.be

 

 

Berben Ann

Kempenseweg 2, 3690 Zutendaal

089 85 87 58

ann.berben@notaris.be

 

 

Vrancken Bert

Neereinde 1/1, 3665 As

089 65 01 65

bert.vrancken@notariaat-as.be

 

 

Houben Herbert

Bochtlaan 33, 3600 Genk

089 30 07 10

info@notariaathouben.be

 

 

Van der Linden Samuel

Steenweg 132, 3590 Diepenbeek

011 45 53 00

samuel.vanderlinden@belnot.be

 

 

Vrancken & Thielen

Grotestraat 124, 3600 Genk

089 51 83 51

info@vtnot.be

 

 

Bovend'aerde

Heuveneindeweg 40 B, 3520 Zonhoven

011 81 08 81

info@notariaatbovendaerde.be

 

 

Boesmans Paul

Pieter Vanhoudtstraat 61, 3582 Koersel - Beringen

011 42 20 50

paul@notaris-boesmans.be

 

 

Jansen Marc

Diestersteenweg 175, 3510 Kermt - Hasselt

011 24 77 70

marc.jansen@belnot.be

 

 

Van Nerum Marc

Kiëstraat 4-6, 3670 Meeuwen - Meeuwen-Gruitrode

011 79 40 40

marc.vannerum@belnot.be

 

 

Voets X

Stationlaan 38, 3740 Bilzen

http://www.notaris-voets.be

089 51 08 60

 

 

Jan Cloet & Nico Vanhout

Steenweg Wijchmaal 49, 3990 Peer

011 61 03 33

nico.vanhout@belnot.be

 

 

Nico Vanhout Geassociëerd

Leukenstraat 19, 3990 Peer

011 41 62 11

 

 

Hage Goetsbloets Reginald

Kapelstraat 49, 3500 Hasselt

011 22 30 28

reginald.hagegoetsbloets@belnot.be

 

 

Ernst Van Soest

Koningin Astridlaan 59, 3500 Hasselt

011 26 05 62

ernst.vansoest@belnot.be

 

 

Leen Van Breedam

Pannewinning 23, 3550 Zolder

011 76 28 27

 

 

Verlinden & Jaspers

Guido Gezellelaan 187, 3550 Heusden

011 28 63 86

notarisverlinden@vjnotarissen.be

 

 

Michael Böse

Armand Maclotlaan 86, 3600 Genk

089 23 37 55

 

 

Swolfs Marc

Kastanjestraat 8, 3530 Houthalen - Helchteren

089 48 16 26

marc.swolfs@belnot.be

 

 

Limburgse Notarissen

Guffenslaan 25, 3500 Hasselt

011 33 46 26

kamervannotarissen.limburg@belnot.be

 

 

Jageneau Emile

Marktplein 24, 3590 Diepenbeek

011 32 30 27

emile.jageneau@belnot.be

 

 

Wilsens & Cleeren

Volmolensteeg 1, 3830 Wellen

012 74 10 83

info@wilsenscleeren.be

 

 

Notaris Jessy Houben

Groenstraat 28, 3941 Eksel - Hechtel-Eksel

011 73 03 10

 

 

Véronique Delille

Heirstraat 122, 3630 Maasmechelen

089 20 40 35

 

 

Snyers Jean-Luc

Stationsstraat 1, 3570 Alken

011 31 36 33

jeanluc.snyers@belnot.be

 

 

Velghe T

Dokter Haubenlaan 23, 3630 Maasmechelen

089 77 70 00

 

 

Boes & Joossens

Stationsstraat 85, 3620 Lanaken

089 71 41 01

 

 

Smeets Tine

Oude Rijksbaan 10, 3630 Eisden - Maasmechelen

089 76 43 61

tine.smeets@notaris.be

 

 

Van Der Meersch B

Opitterkiezel 50, 3960 Bree

089 48 07 80

info@notarisvandermeersch.be

 

 

Delwaide Catherine

Graethempoort 46, 3840 Borgloon

012 74 10 03 - 012 74 56 92

catherine.delwaide@belnot.be

 

 

Stefan D'Huys

Dorpsstraat 1, 3720 Kortessem

011 43 29 98

 

 

Jan Cloet

Peerderbaan 16, 3940 Hechtel

011 73 56 93

 

 

Hendrickx Fabienne

Harmoniestraat 2/Bus 1, 3580 Beringen

011 45 85 70

fabienne.hendrickx@belnot.be

 

 

Vreven Simon

Dorpsstraat 54/3, 3730 Hoeselt

089 41 12 11

simon.vreven@belnot.be

 

 

Lambrecht Jan

Ringlaan 20, 3560 Lummen

013 52 10 01

jan.lambrecht@belnot.be

 

 

Vranken Ann

Dorpstraat 71, 3740 Eigenbilzen

089 41 20 29

ann.vranken@belnot.be

 

 

Fagard Yasmine

Rijksweg 363, 3630 Maasmechelen

089 77 83 20

info@colsonfagard.be

 

 

Tuerlinckx Yves

Romboutstraat 6, 3740 Bilzen

089 41 10 32

info@notaristuerlinckx.be

 

 

Vermeulen & Mellaerts

Diestersesteenweg 67, 3583 Paal - Beringen

011 45 50 25

 

 

Mellaerts Marijke

Diestersesteenweg 67, 3583 Paal - Beringen

011 45 50 25

marijke.not.vermeulen@dataconsult.be

 

 

Alken    As    Beringen    Bilzen    Bocholt    Borgloon    Bree    Diepenbeek    Dilsen-Stokkem    Genk    Gingelom    Halen    Ham    Hamont-Achel    Hasselt    Hechtel-Eksel    Heers    Herk-de-Stad    erstappe    Heusden-Zolder    Hoeselt    Houthalen-Helchteren    Kinrooi    Kortessem    Lanaken   Leopoldsburg    Lommel    Lummen    Maaseik    Maasmechelen    Meeuwen-Gruitrode    Neerpelt   Nieuwerkerken    Opglabbeek    Overpelt    Peer    Riemst    Sint-Truiden    Tessenderlo    Tongeren   Voeren    Wellen    Zonhoven    Zutendaal