Notaris - Oost-Vlaanderen

 

Notarissen worden vermeld op basis van de provincie Oost-Vlaanderen.

Aarzel niet om contact met hen op te nemen om te informeren naar hun service en hun activiteitengebied.

 

Willems Michel

Brabantdam 143, 9000 Gent

09 225 02 87

info@notwillems.com

 

 

Uytterhaegen Ch

Koningin Astridlaan 43, 9230 Wetteren

09 369 05 64

 

 

Steyaert Mieke

Charles de Kerchovelaan 307, 9000 Gent

09 222 88 97

mieke.steyaert@belnot.be

 

 

Filip Quipor

Zuidlaan 81, 9230 Wetteren

09 365 75 35

filip.quipor@belnot.be

 

 

Delrive Christophe

Hubert Frère-Orbanlaan 65, 9000 Gent

09 225 01 75

cd@notarisdelrive.be

 

 

Keusters A-M

Kerkstraat 37, 9230 Wetteren

09 369 02 11 - 09 368 01 48

not.keusters@dataconsult.be

 

 

Parmentier Jeroen

Kouter 27, 9000 Gent

09 225 60 60

jeroen.parmentier@belnot.be

 

 

Blindeman Christophe

Kouter 27, 9000 Gent

09 225 60 60

christophe.blindeman@belnot.be

 

 

Pierre Verschaffel

Vrijheidslaan 1, 9000 Gent

09 221 90 95 - 09 221 70 33

 

 

Ilse De Brauwere

Charles de Kerchovelaan 14, 9000 Gent

0486 03 21 55

 

 

Dehaene Luc

Schoolstraat 26-28, 9040 Sint-Amandsberg - Gent

09 228 14 07

luc.dehaene@belnot.be

 

 

Kluyskens Ph

Antwerpsesteenweg 71, 9040 Sint-Amandsberg - Gent

09 228 15 91

info@notaris-kluyskens.be

 

 

Lemey & van Haverbeke

Gustaaf Callierlaan 106, 9000 Gent

09 223 42 57

info@lemey-vanhaverbeke.be

 

 

Vermeulen Ludwig

Lembergsesteenweg 12, 9820 Merelbeke

09 230 83 52

ludwig.vermeulen@belnot.be

 

 

Danckaert Guy

Vaartstraat 90/2, 9270 Kalken - Laarne

09 367 62 43

guy.danckaert@belnot.be

 

 

Marc Claeys

Biezekapelstraat 3, 9000 Gent

09 223 33 00

 

 

Ann De Paepe

Charles de Kerchovelaan 14, 9000 Gent

09 225 29 94

 

 

Bael - De Brauwere - De Paepe

Charles de Kerchovelaan 14, 9000 Gent

09 225 29 94

info@baeldebrauwere.be

 

 

Vandercruyssen C

Clarissenstraat 36, 9000 Gent

09 225 07 13

 

 

Christiaan & Jeroen Uytterhaegen

Felix Beernaertsplein 46/A, 9230 Wetteren

09 369 05 64

 

 

Fevery F

Kortrijksesteenweg 208, 9000 Gent

09 222 60 90

notaris@fevery.be

 

 

Notas

Kouter 27, 9000 Gent

09 269 08 74

 

 

Jansen Luc

Tempelhof 44, 9000 Gent

09 225 28 55

luc.jansen@belnot.be

 

 

Bostoen V

Hoogstraat 30, 9000 Gent

09 225 29 63

info@bostoen.be

 

 

Eeman Joost

Oudenaardsesteenweg 50, 9000 Gent

09 241 80 60

joost.eeman@belnot.be

 

 

Vandekerckhove Elke

Hundelgemsesteenweg 642A, 9820 Merelbeke

09 230 64 87

elke.vandekerckhove@belnot.be

 

 

Jean Bernard Maeterlinck

Napoleon Destanbergstraat 11/301, 9000 Gent

09 335 07 23

 

 

Petra François

Jacques Eggermontstraat 27, 9050 Ledeberg - Gent

09 231 28 95

petra.francois@belnot.be

 

 

Claeys Bouuaert Fabienne

Franklin Rooseveltlaan 23, 9000 Gent

09 225 07 78

fabienne.claeysbouuaert@belnot.be

 

 

David Cottenie

Magerstraat 176, 9070 Heusden - Destelbergen

09 253 85 49

 

 

Moulin-Vanderstraeten

Dendermondesteenweg 432, 9070 Destelbergen

09 228 16 48

studie@moulin-vanderstraeten.be

 

 

Van Steenberge Bernard

Molenstraat 1/B 1, 9270 Laarne

09 369 02 74

 

 

Schoorman Anne-Marie

Oude Houtlei 15, 9000 Gent

09 233 11 30

annemarie.schoorman@belnot.be

 

 

Claerhout Jean-Francis

Hoogstraat 24, 9000 Gent

09 223 33 00

jeanfrancis.claerhout@belnot.be

 

 

Claeys Marc

Hoogstraat 24, 9000 Gent

09 223 33 00

marc.claeys@belnot.be

 

 

Duytschaever Maarten

Voetbalstraat 1, 9050 Gentbrugge - Gent

09 230 00 68

maarten.duytschaever@belnot.be

 

 

Debrabandere Lieve

Brusselsesteenweg 333, 9090 Melle

09 252 10 51

lieve.debrabandere@belnot.be

 

 

Dirk Delbaere

Brusselsesteenweg 53, 9050 Ledeberg - Gent

09 231 03 93

dirk.delbaere@notaris.be

 

 

De Wilde Pieter

Meerlaan 19, 9620 Zottegem

09 360 01 93

notaris@notarispieterdewilde.be

 

 

NOTAS

Kouter 27, 9000 Gent

09 225 60 60

info@notasgent.be

 

 

Van Damme L

Koning Albertlaan 56, 9080 Lochristi

09 355 57 25

kantoor@notarisvandamme.be

 

 

Vander Eecken Stephane

Franklin Rooseveltlaan 23, 9000 Gent

09 225 07 78

stephane.vandereecken@belnot.be

 

 

Claeys Bouuaert M

Franklin Rooseveltlaan 23, 9000 Gent

09 225 07 78

 

 

Pieterjan De Mulder

Korianderstraat 25, 9000 Gent

0477 66 84 65

 

 

Van Belle

Smidsestraat 2, 9000 Gent

09 221 30 18

 

 

Myncke Jan

Oudenaardsesteenweg 97, 9000 Gent

09 222 13 71

jan.myncke@belnot.be

 

 

Xavier Vanhaelemeesh

Noordstraat 6, 9000 Gent

09 225 07 30

 

 

Van Hoof Manuel

Adolphe della Faillelaan 2H, 9052 Zwijnaarde - Gent

09 222 29 33

manuel.vanhoof@belnot.be

 

 

Aalst Aalter Assenede Berlare Beveren Brakel Buggenhout De Pinte Deinze Denderleeuw Dendermonde  Destelbergen  Eeklo  Erpe-Mere Evergem Gavere Gent Geraardsbergen  Haaltert Hamme Herzele    Horebeke    Kaprijke    Kluisbergen    Knesselare    Kruibeke    Kruishoutem    Laarne    Lebbeke    Lede    Lierde    Lochristi    Lokeren    Lovendegem    Maarkedal    Maldegem    Melle    Merelbeke    Moerbeke    Nazareth    Nevele    Ninove    Oosterzele    Oudenaarde    Ronse    Sint-Gillis-Waas    Sint-Laureins    Sint-Lievens-Houtem    Sint-Martens-Latem    Sint-Niklaas    Stekene    Temse    Waarschoot    Waasmunster    Wachtebeke - Wetteren Wichelen    Wortegem-Petegem    Zele    Zelzate    Zingem    Zomergem    Zottegem   Zulte    Zwalm