Notaris - West-Vlaanderen

 

Notarissen worden vermeld op basis van de provincie West-Vlaanderen.

Aarzel niet om contact met hen op te nemen om te informeren naar hun service en hun activiteitengebied.

 

Viaene Ides

Henri Horriestraat 51, 8800 Roeselare

051 20 04 16

ides.viaene@belnot.be

 

 

Verstraete Peter

Sint-Amandsstraat 129, 8800 Roeselare

051 20 80 82

peter.verstraete@belnot.be

 

 

Vandeputte Karel

Jacob van Arteveldestraat 5, 8800 Roeselare

051 20 26 16

karel.vandeputte@belnot.be

 

 

Johan De Cuman & Debbie Hebbelinck

Stationsstraat 41, 8610 Kortemark

051 56 97 95

 

 

Bart Vandeputte

Komvest 40 B, 8000 Brugge

050 33 58 50

bart.vandeputte@notaris.be

 

 

Fieuws Steven

Leopold II-Laan 132, 8000 Brugge

050 31 81 62

steven.fieuws@belnot.be

 

 

Bossuyt Wouter

Scheepsdalelaan 29, 8000 Brugge

0478 53 07 48

wouter.bossuyt@belnot.be

 

 

aan De Sluis

Duinenabdijstraat 13, 8000 Brugge

050 44 05 40

notariaat@blontrock.be

 

 

Tim Vandersteen & Filip Maertens

Lauwerstraat 27, 8000 Brugge

050 45 44 45

tim.vandersteen@belnot.be

 

 

Bart Cluyse

Tieltstraat 47, 8740 Pittem

051 46 78 58

 

 

Huyghe Melissa

Wijngaardstraat 19/9, 8870 Izegem

051 81 11 14

 

 

Sabbe Yannick

Korenmarkt 24-25, 8870 Izegem

051 30 01 55

yannick.sabbe@belnot.be

 

 

Boedts J

's Gravendriesschelaan 42, 8480 Eernegem - Ichtegem

059 29 92 40

info@notarisboedts.be

 

 

Desmaricaux Bertrand

Onze-Lieve-Vrouwstraat 7, 8600 Diksmuide

051 50 21 00

bertrand.desmaricaux@belnot.be

 

 

Greet Deboodt

Woumenweg 236, 8600 Woumen - Diksmuide

051 50 44 51

 

 

Ellen Vanslambrouck

Kasteelstraat 2, 8920 Langemark

057 48 91 41

ellen.vanslambrouck@belnot.be

 

 

Willems F

Karel de Stoutelaan 55, 8000 Brugge

050 31 27 03

francoisxavier.willems@belnot.be

 

 

V&M

Lauwerstraat 27, 8000 Brugge

050 45 44 45

 

 

Van Den Eynde Kathleen

Rumbeeksesteenweg 472, 8800 Rumbeke - Roeselare

051 26 48 00

kathleen.vandeneynde@belnot.be

 

 

Lesage Vanlerberghe

Bruggestraat 92, 8830 Hooglede

051 20 06 87

 

 

Kint Christophe

Sint-Jansstraat 23, 8840 Staden

051 70 12 78

christophe@notariskint.be

 

 

Declerck Henry

Statiestraat 41, 8810 Lichtervelde

051 72 20 64

henry.declerck@belnot.be

 

 

Tom Degryse

Zuidstraat 28, 8820 Torhout

057 21 81 21

 

 

Maere & Roels

Esenweg 213, 8600 Diksmuide

051 50 01 36

info@notarismaere.be

 

 

Stockman Philippe

Stationstraat 91, 8890 Moorslede

051 77 72 44

philippe.stockman@belnot.be

 

 

Deboodt Greet

Woumenweg 236, 8600 Woumen - Diksmuide

051 50 02 00

greet.deboodt@belnot.be

 

 

Piet Denys & Astrid Dobbels

Torhoutsestraat 69, 8020 Ruddervoorde - Oostkamp

050 27 73 57

piet.denys@belnot.be

 

 

Luc Sagon & Tom Claerhout

Gentsestraat 36, 8870 Izegem

051 30 04 35

notarissen@sagon-claerhout.be

 

 

Bernard Loontjens

Gentsestraat 40/6, 8870 Izegem

051 62 53 37

 

 

Johan De Cuman

Stationsstraat 41, 8610 Kortemark

051 56 97 95

 

 

Stefaan Buylaert

Oostendestraat 17, 8820 Torhout

050 21 14 15

 

 

Buylaert Stefaan

Oostendestraat 17-19, 8820 Torhout

050 21 14 15

 

 

Maere Pierre & Roels Jasmine

Esenweg 213, 8600 Diksmuide

051 50 01 36

 

 

Lommee Paul

Torhoutsesteenweg 80, 8210 Zedelgem

050 20 10 00

paul.lommee@belnot.be

 

 

Vandenweghe Jan

Berten Pilstraat 9, 8980 Zonnebeke

051 77 74 26

jan.vandenweghe@belnot.be

 

 

Blontrock Vermeersch

Sint-Pieterskaai 72, 8000 Brugge

050 34 26 40

 

 

Karel Vanbeylen & Brecht Reyntjens

Lichterveldestraat 74, 8750 Zwevezele - Wingene

051 61 10 94

info@vrnotarissen.be

 

 

Loontjens B

Nieuwstraat 22, 8870 Izegem

051 30 01 01

notaris@notaris-loontjens.be

 

 

Mouriau C

Aartrijkestraat 28, 8820 Torhout

050 21 24 87

notaris.mouriau@skynet.be

 

 

De Vlieger Eveline

Engelstraat 127, 8480 Ichtegem

051 58 82 61

eveline.devlieger@belnot.be

 

 

Declercq-Vandeurzen

Ichtegemstraat 12, 8680 Koekelare

051 58 80 34

christophe.vandeurzen@belnot.be

 

 

Debyser J

Stationsstraat 69, 8850 Ardooie

051 74 42 32

notaris@debyser.be

 

 

Vanbeylen Karel

Lichterveldestraat 72, 8750 Zwevezele (Wingene)

051 61 10 94

karel.vanbeylen@belnot.be

 

 

Willems F

Karel de Stoutelaan 55, 8000 Brugge

050 31 27 03

francoisxavier.willems@belnot.be

 

 

Moeykens & Vanquathem

Moerkerkse Steenweg 493, 8310 Sint-Kruis - Brugge

050 32 34 06

 

 

Alveringem - Anzegem - Ardooie - Avelgem - Beernem - Blankenberge - Bredene - Bruges  - De Haan - Kortrijk - Damme - Deerlijk - Dentergem - Diksmude - Spiere-Helkijn - Veurne - Gistel - Harelbeke - Heuvelland - Hooglede - Houthulst - Ichtegem - Ieper  - Ingelmunster - Izegem - Jabbeke - Knokke-Heist - Koekelare - Koksijde - Kortemark - Kuurne - Langemark-Poelkapelle - La Panne - Ledegem - Lendelede - Lichtervelde - Lo-Reninge - Menen  - Mesen - Meulebeke - Middelkerke - Moorslede - Nieuwpoort  - Oostende  - Oostkamp - Oostrozebeke - Oudenburg - Pittem - Poperinge - Roeselare (Roulers) - Ruiselede - Staden - Tielt - Torhout - Vleteren - Waregem - Wervicq - Wevelgem - Wielsbeke - Wingene - Zedelgem - Zonnebeke - Zuienkerke – Zwevegem