Psycholoog - Limburg

Psychologen worden vermeld op basis van de Provincie Limburg.

Aarzel niet om contact met hen op te nemen om te informeren naar hun service en hun activiteitengebied.

Psycholoog in Limburg op wazaa.be
  • De Meiboom

Hasseltse Dreef 110, 3512 Stevoort - Hasselt

0485 32 78 30

info@de-meiboom.be

Meer info

  • De Holsteen

Holsteenweg 21, 3520 Zonhoven

011 55 12 00

elke.dox@gmail.com

Meer info

  • Vaelen Joan

Herkerstraat 31,3500 Hasselt

0499 12 98 70

Meer info

  • Huis Midori

Weggevoerdenstraat 40, 3500 Hasselt

0495 25 02 66

Meer info

  • Koen De Decker

Gebanne-Groezenstraat 99, 3500 Hasselt

0498 40 82 70

Meer info

  • Saffier

Rootenstraat 19/17, 3600 Genk

0488 81 12 76

Meer info

  • Lore Lenaerts

Kempenseweg 13 B, 3690 Zutendaal

0474 54 74 92

Meer info

  • Robbin Willems

Hendrik van Veldekesingel 21, 3500 Hasselt

0494 79 26 72

Meer info

  • Vandormael Jan

Oude Kuringerbaan 115, 3500 Hasselt

011 33 27 33

info@psychologiepraktijk.be

Meer info

  • Paesmans Kristien

Koningsvijversstraat 5, 3540 Schulen - Herk-de-Stad

013 55 15 84

kristien.paesmans@skynet.be

Meer info

  • PLC Zutendaal

Hoogstraat 74, 3690 Zutendaal

0468 23 89 99

Meer info

Vandewiele Hans

Dorpsstraat 33, 3530 Houthalen

0483 56 29 70

hansvandewiele.psychotherapeut@gmail.com

 

 

Canan Alkan

Rootenstraat 19, 3600 Genk

0488 81 12 76

canan.alkan@live.com

 

 

Maniscalco R

Heivinkenstraat 48, 3660 Opglabbeek

089 85 66 43

 

 

Eerdekens Ilse

Plantenstraat 47B, 3500 Hasselt

0468 32 80 35

ilse.eerdekens@gmail.com

 

 

Schildermans Luk

Albrecht Rodenbachstraat 5, 3500 Hasselt

0497 53 52 97

luk.schildermans@telenet.be

 

 

Walczak Sylvia

Bevrijdingslaan 95, 3665 As

0475 83 17 64

sylvia.walczak@telenet.be

 

 

Lenaerts Lore

Nachtegalenstraat 6, 3690 Zutendaal

0474 54 74 92

lore.lenaerts@tessaract.be

 

 

Zabeau Y

Bosstraat, 3582 Koersel - Beringen

011 43 48 14  -  0474 35 08 03

 

 

Goker Pinar

Rechtestraat 139, 3582 Koersel - Beringen

0485 98 33 39

pinar.goker@outlook.com

 

 

Willems Wendy

Creemersweg 4, 3630 Maasmechelen

0484 66 15 59

hoofdzorg@gmail.com

 

 

Cauffman Louis

Marcel Habetslaan 31, 3600 Genk

089 38 33 22

info@louiscauffman.com

 

 

De Decker

Gebanne Groezenstraat 99, 3500 Hasselt

0498 40 82 70

koendede@gmail.com

 

 

Mylemans Greet

Binnenlaan 19, 3600 Genk

0473 25 28 76

 

 

Ramaekers Eric

Hoogstraat 256, 3665 As

0474 30 97 58

bias@scarlet.be

 

 

Pauly F

Oude Heidestraat 3, 3740 Munsterbilzen - Bilzen

089 50 16 67

 

 

Bias

Hoogstraat 256, 3665 As

0474 30 97 58

bias@scarlet.be

 

 

Paramedisch Centrum Bree

Kerkstraat 60, 3960 Bree

089 84 16 01

info@pmcbree.be

0495 26 38 58

 

 

Psychologenpraktijk De Meiboom

Maastrichtersteenweg 11/1, 3500 Hasselt

0485 32 78 30

info@de-meiboom.be

 

 

Webers Petra

Bokterstraat 13, 3990 Peer

011 63 48 69 - 0471 71 34 71

petra.webers@skynet.be

 

 

Wastiels Tine

Kloosterstraat 16, 3590 Diepenbeek

0497 12 86 13

tine.wastiels@psychologiepraktijk-eas.be

 

 

Faresa

Boerenkrijgsingel 25/0.02, 3500 Hasselt

011 75 80 55

info@faresa.be

 

 

Konings Valère

Trekschurenstraat 22, 3500 Hasselt

011 27 39 83

vak-creaties@telenet.be

 

 

Centrum voor Psychologische

Begeleiding & Psychotherapie

Winterslagstraat 107/1, 3600 Genk

089 35 89 69

 

 

Kemer Dilara

Mommestraat 29, 3550 Zolder

0484 54 98 22

info@dilarakemer.be

 

 

Turksonmez Melisa

Guffenslaan 114, 3500 Hasselt

0499 87 73 24

psycholoog@melisaturksonmez.be

 

 

Eijkpunt

Bieststraat 9, 3550 Zolder

0475 31 93 76

vandecruysmarina@gmail.com

 

 

Nulens I

Sint-Katarinaplein 28, 3500 Hasselt

0498 10 64 54

 

 

Frans H

Biesenweg 26, 3740 Bilzen

0494 84 51 61

 

 

Peeters Anouk

Psychologiepraktijk CORTEX

Weg naar As 67, 3680 Opoeteren - Maaseik

0487 52 63 15

 

 

Webers Petra

Bokterstraat 13, 3990 Peer

0471 71 34 71

 

 

Vandebosch Patricia

Hooilingenstraat 58, 3730 Hoeselt

089 65 05 30

patricia_vandebosch@hotmail.com

 

 

Lauwers Katelijne

Sint-Jorislaan 111, 3540 Schulen - Herk-de-Stad

0477 79 92 50

katelijnelauwers@yahoo.com

 

 

Dullers A

Zolderstraat 17, 3510 Kermt - Hasselt

011 25 45 91

info@dullers-advies.be

 

 

Dehouck Bert

Bekstraat 33, 3500 Sint-Lambrechts-Herk - Hasselt

011 74 64 63

bert.dehouck@telenet.be

 

 

Verlinden Sara

Pater Beckersstraat 62, 3550 Heusden

0472 27 31 49

 

 

Gevaert Ingeborg

Bloemendaalstraat 41, 3740 Bilzen

089 50 11 61

info@ideon.be

 

 

Vandewaerde Ruth

Burkel 2, 3990 Peer

011 63 16 13

Alken    As    Beringen    Bilzen    Bocholt    Borgloon    Bree    Diepenbeek    Dilsen-Stokkem    Genk    Gingelom    Halen    Ham    Hamont-Achel    Hasselt    Hechtel-Eksel    Heers    Herk-de-Stad    erstappe    Heusden-Zolder    Hoeselt    Houthalen-Helchteren    Kinrooi    Kortessem    Lanaken   Leopoldsburg    Lommel    Lummen    Maaseik    Maasmechelen    Meeuwen-Gruitrode    Neerpelt   Nieuwerkerken    Opglabbeek    Overpelt    Peer    Riemst    Sint-Truiden    Tessenderlo    Tongeren   Voeren    Wellen    Zonhoven    Zutendaal