Schoonmaak - Provincie Antwerpen

 

Ze worden vermeld op basis van de provincie Antwerpen.

Aarzel niet om contact met hen op te nemen om te informeren naar hun service en hun activiteitengebied.

 

Easy Life

Schoolstraat 5 A, 2970 Schilde

03 385 55 83

 

 

Hulp Aan Huis

Begijnenstraat 66, 2000 Antwerpen

03 257 70 54

info@link2europe.be

 

 

'T Gerief

Lichtaartseweg 22, 2200 Herentals

014 28 57 57

info@tgerief.be

 

 

Diensten aan Huis

Mechelsesteenweg 223, 2018 Antwerpen

03 203 06 06

info@dienstenaanhuis.be

 

 

PIT - Dienstencheques

Nationalestraat 111, 2000 Antwerpen

078 15 02 96

antwerpen@familiehulp.be

 

 

Diensten aan Huis

Dorp 36, 2820 Bonheiden

015 51 51 77

 

 

PIT - Dienstencheques

Greesstraat 11C, 2200 Herentals

078 15 02 96

herentals@familiehulp.be

 

 

Easy Life

Mechelsesteenweg 74, 2550 Kontich

03 449 70 07

kontich@easylife-dc.be

 

 

Manpower Dienstencheques - Kapellen

Antwerpsesteenweg 52, 2950 Kapellen

0800 23 345

office.kapellen@manpower.be

 

 

Easy Life

Strijdhoflaan 13, 2600 Berchem - Antwerpen

03 888 32 35

wilrijk@easylifedc.be

 

 

Dienstencheques

Korte Begijnenstraat 18, 2300 Turnhout

078 15 02 96

turnhout@familiehulp.be

 

 

Manpower Dienstencheques - Turnhout

Herentalsstraat 56, 2300 Turnhout

0800 90 161

office.turnhout@manpower.be

 

 

Easy Life

Schanslaan 152, 2150 Borsbeek

03 322 50 22

borsbeek@easylife-dc.be

 

 

PIT

Greesstraat 11C, 2200 Herentals

078 15 02 96

herentals@familiehulp.be

 

 

Easy Life

Schoolstraat 5 A, 2970 Schilde

03 385 55 83

 

 

Advento

Amerikalei 100/Glv, 2000 Antwerpen

03 283 45 16

 

 

Huishoudservice

Merellaan 9, 2290 Vorselaar

014 72 53 86

katrien@huishoudservice.be

 

 

Het Poetspaleis

Kerkstraat 29/C, 2290 Vorselaar

014 49 02 44

vorselaar@poetspaleis.be

 

 

Grupping Inge

Eikenlei 8, 2280 Grobbendonk

014 51 61 87

 

 

Puuur - strijkatelier

Kapelstraat 15, 2980 Zoersel

0477 80 16 44

puuur.zoersel@ons.be

 

 

Diensten aan Huis

Dendermondsesteenweg 151, 2830 Willebroek

03 844 06 33

info@dienstenaanhuis.be

 

 

PIT - Dienstencheques

Van Benedenlaan 73, 2800 Mechelen

078 15 02 96

mechelen@familiehulp.be

 

 

Plus Home Services

Antwerpsesteenweg 321, 2390 Westmalle - Malle

03 320 86 90

westmalle@phservices.be

 

 

't Plankske Strijkatelier

Berckhovenstraat 34a, 2390 Westmalle – Malle

 

 

Het Poetsbureau

Zoerselsteenweg 7, 2980 Zoersel

03 309 43 78

zoersel@poetsbureau.be

 

 

Perfectie@Home

Kapellei 71, 2980 Zoersel

03 320 29 60

zoersel@perfectieathome.be

 

 

Het Poetspaleis

Lilsesteenweg 16, 2275 Poederlee - Lille

014 73 28 70

lille@poetspaleis.be

 

 

Plus Home Services

Bouwelsesteenweg 32A, 2560 Nijlen

03 320 92 90

nicki.faes@phservices.be

 

 

Diensten aan Huis

Dorp 36, 2820 Bonheiden

015 51 51 77

 

 

Vervloet Maria Juliana

Moereind 69, 2275 Wechelderzande - Lille

03 312 40 95

 

 

Steam & Clean

Heiend 90, 2275 Lille

0479 34 29 22

 

 

Aerts Veronica

Woeringenstraat 7/D000, 2560 Nijlen

03 481 73 97

 

 

La Planchita

Woeringenstraat 7D, 2560 Nijlen

0477 64 77 69

strijkatelier@laplanchita.com

 

 

M.Marien

Turnhoutsebaan 174, 2390 Oostmalle - Malle

0478 61 05 09

 

 

't Plankske Strijkatelier

Sint-Lenaartsebaan 115, 2390 Oostmalle - Malle

03 290 36 50

 

 

Jordaens Dirk

Bevelsesteenweg 98, 2560 Nijlen

03 481 98 32

dirk.jordaens@skynet.be

 

 

Ingrid Van Laer

Wijngaard 9, 2275 Poederlee - Lille

03 257 04 62

 

 

Crab Peter

Raymond Delbekestraat 363, 2980 Zoersel

03 344 15 89

 

 

Marien Maria Amanda

Nieuwstraat 73, 2200 Herentals

014 21 79 32

 

 

Puuur - strijkatelier

Leopold Gabriëlslaan 1, 2970 Schilde

0477 79 29 59

 

 

Dust & More

Turnhoutsebaan 200, 2970 Schilde

0487 38 03 03

info@dustandmore.be

 

 

Plus Home Services

Lierseweg 47, 2200 Herentals

014 25 08 80

herentals@phservices.be

 

 

Aartselaar    Antwerpen    Arendonk    Baarle-Hertog    Balen    Beerse    Berlaar    Boechout    Bonheiden    Boom    Bornem    Borsbeek    Brasschaat    Brecht    Dessel    Duffel    Edegem    Essen    Geel    Grobbendonk    Heist-op-den-Berg    Hemiksem    Herentals    Herenthout    Herselt    Hoogstraten    Hove    Hulshout    Kalmthout    Kapellen    Kasterlee    Kontich    Laakdal    Lier    Lille    Lint    Malle    Mechelen    Meerhout    Merksplas    Mol    Mortsel    Niel    Nijlen    Olen    Oud-Turnhout    Putte    Puurs    Ranst    Ravels    Retie    Rijkevorsel    Rumst    Schelle    Schilde    Schoten    Sint-Amands    Sint-Katelijne-Waver    Stabroek    Turnhout    Vorselaar    Vosselaar    Westerlo    Wijnegem    Willebroek    Wommelgem    Wuustwezel    Zandhoven    Zoersel    Zwijndrecht