Tandarts - Limburg

 

Tandartsen worden vermeld op basis van de provincie Limburg.

Aarzel niet om contact met hen op te nemen om te informeren naar hun service en hun activiteitengebied.

 

Oosterbosch Roger

Dorpsstraat 115, 3665 As

089 65 72 20

roger.oosterbosch@tandarts.be

 

 

Bex Maria

Grote Baan 105, 3511 Kuringen - Hasselt

011 25 51 64

maria.bex@tandarts.be

 

 

Marra Benjamin

Weg naar Opoeteren 60/1, 3660 Opglabbeek

089 85 70 25

benjamin.marra@tandarts.be

 

 

Bruyninx Liesbeth

Genenbosstraat 109, 3560 Lummen

011 57 13 38

liesbeth.bruyninx@tandarts.be

 

 

Meulemans Luc

Kerkstraat 17, 3980 Tessenderlo

013 66 70 71

luc.meulemans@tandarts.be

 

 

Vandevoort Dany

Diestersteenweg 109, 3510 Kermt - Hasselt

011 25 27 05

dany.vandevoort@tandarts.be

 

 

Renders Herbert

Kunstlaan 18, 3500 Hasselt

011 22 32 32

 

 

Bartholomevis Kris

Oppenstraat 6, 3512 Stevoort - Hasselt

011 31 55 23

kris.bartholomevis@tandarts.be

 

 

Vandevoort Dany

Diestersteenweg 109, 3510 Kermt - Hasselt

011 25 27 05

dany.vandevoort@tandarts.be

 

 

Vandebeek Rudi

De Schiervellaan 21, 3500 Hasselt

011 22 99 80

 

 

Boosten Etienne

Verbindingsweg 20, 3770 Val-Meer - Riemst

012 45 25 56

etienne.boosten@tandarts.be

 

 

Maesen Roger

Pastoor Paquaylaan 110, 3550 Heusden - Heusden-Zolder

011 57 36 16

rogermaesen@yahoo.com

 

 

Velkeneers Noel

Kasteelstraat 23 B, 3840 Hoepertingen - Borgloon

012 74 17 76

noel.velkeneers@tandarts.be

 

 

Gerits Greta

Beverlosesteenweg 365, 3583 Paal - Beringen

011 42 37 50

greta.gerits@tandarts.be

 

 

Bertrand Peter

Brugstraat 41/2, 3740 Bilzen

089 86 86 93

tandartsenpraktijkbilzen@skynet.be

 

 

Loeners Natalja

Papenstraat 12, 3840 Borgloon

012 21 01 78

natalja.gorbatenko@tandarts.be

 

 

Van den Eynde Els

Doelstraat 21, 3545 Halen

013 44 35 72

els.van.den.eynde@tandarts.be

 

 

Willems Dany

Oudstrijdersstraat 24, 3971 Heppen - Leopoldsburg

011 34 58 91

dany.willems@tandarts.be

 

 

Vanheeswyck Anita

Dorpsstraat 28, 3730 Hoeselt

089 41 38 19

 

 

Vandeput Lucien

Kerkplein 14, 3670 Meeuwen - Meeuwen-Gruitrode

011 79 25 19

lucien.vandeput@tandarts.be

 

 

Roebben Ward

Zolderse Kiezel 159, 3511 Kuringen - Hasselt

011 25 51 15

ward.roebben@tandarts.be

 

 

Kruijen Christiaan

Marktplein 38, 3590 Diepenbeek

011 32 13 83

chris.kruijen@tandarts.be

 

 

Claes Ch

Ridderstraat 35, 3800 Sint-Truiden

011 68 07 24

tandarts.claes@skynet.be

 

 

Frieda Gijbels

Weg naar Zwartberg 16, 3660 Opglabbeek

089 61 52 20

info@parogijbels.be

 

 

Vanschoenbeek A

Zonhoverweg 9, 3600 Genk

089 35 40 20

 

 

Berten & Cuyvers

Sint-Martinusplein 1, 3500 Hasselt

011 72 60 50

info@bertencuyvers.be

 

 

Meynen Devriendt

Molenstraat 16, 3990 Peer

011 63 26 28

patrick.meynen@tandarts.be

 

 

Ardeae

Reigerlaan 5, 3570 Alken

011 72 35 36

 

 

Lemmens Johan

Breersteennweg 233, 3640 Kinrooi

089 70 25 71

johan.lemmens@tandarts.be

 

 

Agten Virgette

Don Boscostraat 87, 3940 Hechtel - Hechtel-Eksel

011 73 49 26

virgette.agten@tandarts.be

 

 

CTM Hasselt

Luikersteenweg 232/2, 3500 Hasselt

011 28 45 45

info@cmthasselt.be

 

 

Loyen & Desmedt

Grote Kerkstraat 29, 3680 Maaseik

089 56 44 57

orthodontist@keepsmiling.be

 

 

Collard Jean-Luc

Vennestraat 156, 3600 Genk

089 30 30 08

 

 

Bosmans Natalie

Koning Leopoldlaan 38, 3920 Lommel

011 75 55 15

info@dental-plus.be

 

 

Vanmaele Guido

Ranonkelstraat 7, 3500 Hasselt

011 21 24 30

guido.vanmaele@tandarts.be

 

 

Metalidis Spyridon

Herenstraat 201, 3600 Genk

089 30 88 40

spyridon.metalidis@tandarts.be

 

 

Lefèvre M

Langstraat 1, 3890 Montenaken - Gingelom

011 88 28 33

 

 

Peeters Raphaël

Diestersteenweg 360, 3510 Kermt - Hasselt

011 25 50 90

raphael.peeters@tandarts.be

 

 

Pollentier Nina

Dorpsstraat 54/1, 3730 Hoeselt

089 49 27 73

nina.pollentier@tandarts.be

 

 

Loeners Natalja

Papenstraat 12, 3840 Borgloon

012 21 01 78

natalja.gorbatenko@tandarts.be

 

 

Jamart Jos

Hoogstraat 36, 3840 Gors-Opleeuw - Borgloon

011 22 20 11

joseph.jamart@tandarts.be

 

 

Beutels Marina

Genenbosstraat 109, 3560 Lummen

011 57 13 38

tandartsen@beutels.be

 

 

Robeyns An

Russelt 20, 3830 Wellen

011 91 75 13

an.robeyns@telenet.be

 

 

Ellen Haenen

Onze-Lieve-Vrouwstraat 106, 3550 Zolder - Heusden-Zolder

011 91 05 62

 

 

Tandzorg Eksel

Marktplein 18, 3941 Eksel

011 41 44 13

 

 

Pellaers Huguette

Wijngaardstraat 1, 3700 Tongeren

012 23 47 18

huguette.pellaers@tandarts.be

 

 

Vanherle Bart

Europaplein 11, 3620 Lanaken

089 71 43 51

bart.vanherle@tandarts.be

 

 

De Houwer L

Ringlaan 5, 3900 Overpelt

011 64 21 80

 

 

Matterne Nancy

René Lambrechtsstraat 30, 3800 Sint-Truiden

011 69 41 92

nancy.matterne@tandarts.be

 

 

Beutels

Genenbosstraat 109, 3560 Lummen

011 57 13 38

tandartsen@beutels.be

 

 

Alken    As    Beringen    Bilzen    Bocholt    Borgloon    Bree    Diepenbeek    Dilsen-Stokkem    Genk    Gingelom    Halen    Ham    Hamont-Achel    Hasselt    Hechtel-Eksel    Heers    Herk-de-Stad    erstappe    Heusden-Zolder    Hoeselt    Houthalen-Helchteren    Kinrooi    Kortessem    Lanaken   Leopoldsburg    Lommel    Lummen    Maaseik    Maasmechelen    Meeuwen-Gruitrode    Neerpelt   Nieuwerkerken    Opglabbeek    Overpelt    Peer    Riemst    Sint-Truiden    Tessenderlo    Tongeren   Voeren    Wellen    Zonhoven    Zutendaal