Tandarts - Oost-Vlaanderen

 

Tandartsen worden vermeld op basis van de provincie Oost-Vlaanderen.

Aarzel niet om contact met hen op te nemen om te informeren naar hun service en hun activiteitengebied.

 

Stammen Marleen Orthodontie

Heilig Hartlaan 37, 9300 Aalst

053 70 08 78

marleen.stammen@tandarts.be

 

 

Van Hecke Valerie

Vroonstallestraat 38 -40, 9032 Wondelgem - Gent

09 253 91 01

v_van_hecke@hotmail.com

 

 

Aniksi

Antwerpsesteenweg 266, 9040 Sint-Amandsberg - Gent

09 391 39 52

0489 99 70 07

stoyan57@yahoo.com

 

 

Kabinet Jeannin

Peerstraat 197, 9000 Gent

09 226 33 04

 

 

Thys Marc

Schipstraat 27 A, 9550 Sint-Lievens-Esse - Herzele

054 50 18 70

marc.thys@tandarts.be

 

 

Niculescu Andreea

Akkerstraat 26, 9140 Temse

03 710 06 82

andreea.niculescu@tandarts.be

 

 

Bohez Marijke

Deinsesteenweg 147, 9770 Kruishoutem

09 380 16 01

marijke.bohez@tandarts.be

 

 

Demeersseman Virginie

Flamingostraat 1, 9000 Gent

secretariaat@mijnorthodontist.be

 

 

Dupont Jasper

Gentsesteenweg 129/1/A5, 9200 Dendermonde

052 48 44 48

tandartsdupont@gmail.com

 

 

Decubber H

Nestor de Tièrestraat 125, 9700 Oudenaarde

055 31 74 90

hans.decubber@tandarts.be

 

 

Aesaert Guido

Kestelstraat 24, 9880 Aalter

09 374 43 87

endo.epa@skynet.be

 

 

Roels Joris

Groeneweg 8, 9200 Grembergen - Dendermonde

052 21 43 95

joris.roels@tandarts.be

 

 

Centrum Voor Mondzorg Zele

Kouterstraat 51, 9240 Zele

052 44 61 09

 

 

Gordjestani Madjid

Sint-Widostraat 6, 9000 Gent

09 330 85 94

 

 

De Graeve K

Slotstraat 8, 9300 Aalst

053 78 59 65

kari.de.graeve@tandarts.be

 

 

Beckx Christian

Tolpoortstraat 27, 9800 Deinze

09 386 51 88

christian.beckx@tandarts.be

 

 

Rotman Sofie

Schoonstraat 111, 9940 Evergem

09 253 03 69

 

 

Mertens Eric

Krapstraat 133, 9255 Buggenhout

052 35 43 28

 

 

De Clercq P

Heldenlaan 51, 9620 Zottegem

09 360 32 33

 

 

Cools Caroline

Halfdreef 2, 9120 Beveren-Waas - Beveren

03 775 20 20

caroline.cools@tandarts.be

 

 

Van Liedekerke M

Solleveld 12, 9550 Herzele

053 62 70 59

 

 

Verhoeven Kristel

Hulstbaan 72, 9112 Sinaai - Sint-Niklaas

03 772 40 92

kristelverhoeven@skynet.be

 

 

Polikliniek tandheelkunde

Gordunakaai 14, 9000 Gent

09 329 93 34

info@tandheelkundegent.be

 

 

Extradent

Langestraat 21-23, 9280 Lebbeke

052 41 06 27

extradent@telenet.be

 

 

Jeroen Moortgat

Opwijksestraat 137, 9280 Lebbeke

053 89 35 25

 

 

DentoPlus

Oordegemkouter 21, 9340 Oordegem - Lede

09 366 59 49

info@dentoplus.be

 

 

De Naeyer Katrien

Prudens Van Duyseplein 4, 9000 Gent

09 233 12 01

info@pigent.be

 

 

Vermassen Peter

Laarnebaan 10, 9070 Heusden - Destelbergen

09 230 16 76

peter.vermassen@tandarts.be

 

 

Phariseau Marleen

Verschansingsstraat 15, 9030 Mariakerke - Gent

09 227 84 51

marleen.phariseau@tandarts.be

 

 

De Coninck Frank

Ronseweg 22, 9700 Oudenaarde

055 31 78 76

frank.de.coninck@tandarts.be

 

 

Swaelens Christian

Kortrijksesteenweg 215, 9000 Gent

09 222 12 13

christian.swaelens@yahoo.com

 

 

Casneuf Els

Stationsstraat 65, 9080 Lochristi

09 356 61 16

els.casneuf@tandarts.be

 

 

Leroy Roos

Fraterstraat 15, 9820 Merelbeke

09 232 21 88

 

 

De Roose J

Heerweg-Noord 47, 9052 Zwijnaarde - Gent

09 221 34 55

 

 

Faveere Julie

Prudens Van Duyseplein 4, 9000 Gent

09 233 12 01

 

 

Vanhee M.

Alphonse Claeys-Bouüaertlaan 38, 9030 Mariakerke - Gent

09 226 63 65

 

 

Smeets Bregt

Dokter Verdurmenstraat 28, 9100 Sint-Niklaas

03 776 71 32

bregt.smeets@tandarts.be

 

 

Van Eygen François

Steenweg 153, 9890 Asper - Gavere

09 384 35 50

 

 

Coessens Peter

Kortrijksesteenweg 604, 9000 Gent

09 220 37 79

peter.coessens@tandarts.be

 

 

De Jonghe Frank

Gentsesteenweg 77, 9900 Eeklo

09 377 94 23

 

 

De Visscher Herman

Poststraat 27 A, 9860 Balegem - Oosterzele

09 362 67 92

herman.de.visscher@tandarts.be

 

 

Poelman Guy

Platanendreef 37, 9090 Melle

09 369 71 32

guy.poelman@telenet.be

 

 

Nys Helena

Bergstraat 63, 9180 Moerbeke-Waas - Moerbeke

03 789 07 46

 

 

Maatschap Malfliet - Roels

Groeneweg 8, 9200 Grembergen - Dendermonde

052 21 43 95

 

 

Verbeke Isabel

Monteerderslaan 1, 9140 Temse

03 771 12 53

isabel.verbeke@tandarts.be

 

 

Verbeke Caroline

Zwijnaardsesteenweg 557, 9000 Gent

09 221 67 94

caroline.verbeke@tandarts.be

 

 

Aalst Aalter Assenede Berlare Beveren Brakel Buggenhout De Pinte Deinze Denderleeuw Dendermonde  Destelbergen  Eeklo  Erpe-Mere Evergem Gavere Gent Geraardsbergen  Haaltert Hamme Herzele    Horebeke    Kaprijke    Kluisbergen    Knesselare    Kruibeke    Kruishoutem    Laarne    Lebbeke    Lede    Lierde    Lochristi    Lokeren    Lovendegem    Maarkedal    Maldegem    Melle    Merelbeke    Moerbeke    Nazareth    Nevele    Ninove    Oosterzele    Oudenaarde    Ronse    Sint-Gillis-Waas    Sint-Laureins    Sint-Lievens-Houtem    Sint-Martens-Latem    Sint-Niklaas    Stekene    Temse    Waarschoot    Waasmunster    Wachtebeke - Wetteren Wichelen    Wortegem-Petegem    Zele    Zelzate    Zingem    Zomergem    Zottegem   Zulte    Zwalm