Tandarts - Vlaams-Brabant

 

Tandartsen worden vermeld op basis van de provincie Vlaams-Brabant.

Aarzel niet om contact met hen op te nemen om te informeren naar hun service en hun activiteitengebied.

 

Hoff Nathalie

Meersstraat 1, 1730 Asse

02 461 01 04

nathalie.hoff@tandarts.be

 

 

Hagelands Dental

Leuvensestraat 24/1, 3200 Aarschot

016 84 00 48

 

 

Cornut Philippe

Mergelputstraat 88, 1800 Vilvoorde

02 252 12 74

philippe.cornut@tandarts.be

 

 

Adriaens Dental Practice - Richard Adriaens

Langestraat 300, 1620 Drogenbos

02 377 28 17

contact@adriaens-dentist.be

 

 

Musch E

Ninoofsesteenweg 18, 1540 Herne

02 396 14 52

erwin.musch@tandarts.be

 

 

Deprez Guido

Schepen Beckersstraat 11, 3890 Gingelom

011 88 48 10

guido.deprez@tandarts.be

 

 

Boortmeerbeek

Beringstraat 68/2, 3190 Boortmeerbeek

015 51 72 39

 

 

Aly Medhat

Vekestraat 4, 3150 Haacht

016 60 00 50

info@tandartsengroep.be

 

 

Natens M

Sliksteenvest 24, 3300 Tienen

016 81 34 97

 

 

Ebo Chantal

Sint-Rochusstraat 115, 1500 Halle

02 360 12 18

 

 

Vincken Rudi

Hertevoetweg 16, 1982 Weerde - Zemst

015 61 51 33

rudi.vincken@telenet.be

 

 

Roosen Jan

Tiensevest 174, 3000 Leuven

016 29 07 55

 

 

Heysselaer Daniel

Korte Linkebeekstraat 1A, 1620 Drogenbos

02 377 83 83

 

 

Armirotto

Wezemaalplein 5, 3111 Wezemaal - Rotselaar

016 58 01 54

tandartsenpraktijk@armirotto.be

 

 

Norré David

Kastanjekouter 7, 3040 Loonbeek - Huldenberg

02 300 57 47

 

 

Lauweryns Benedicte - Daems Olivier

De Peuthystraat 14, 3040 Huldenberg

02 688 12 14

info@dentalpro.be

 

 

Vierendeel Dorien

Topstraat 91, 1600 Sint-Pieters-Leeuw

02 311 52 50

vierendeel.dorien@gmail.com

 

 

We Smile

Windberg 28, 1780 Wemmel

02 461 23 00

wsmilewemmel@gmail.com

 

 

Willemyns Frederique

Schoolstraat 4 A, 1980 Zemst

015 61 02 81

0477 47 74 79

 

 

Liedent

Molenstraat 101, 1770 Liedekerke

053 66 75 05

info@liedent.be

 

 

Ouwerx Ann

Bornstraat 35, 3806 Velm - Sint-Truiden

011 68 02 38

ann.ouwerx@tandarts.be

 

 

De Lille A

Breughelpark 13/35, 1731 Zellik - Asse

02 466 87 91

 

 

De Bot Veronique

Kasteelstraat 29/1, 1700 Dilbeek

02 567 14 49

veronique.de.bot@tandarts.be

 

 

Mievis M

Tiensesteenweg 41, 3380 Bunsbeek - Glabbeek

016 77 97 11

 

 

November Albert

Tiensesteenweg 113, 3360 Korbeek-Lo - Bierbeek

016 46 18 96

albert.november@tandarts.be

 

 

Timmermans Marleen

Humbeeksesteenweg 155, 1850 Grimbergen

02 253 48 98

marleen.timmermans@tandarts.be

 

 

Baisier Paul

Berchemstraat 42, 1700 Dilbeek

02 569 41 09

marjan.baisier@tandarts.be

 

 

Vandecasteele Jan

Sint-Rochusstraat 10, 1500 Halle

02 360 05 06

jan.vandecasteele@tandarts.be

 

 

Lauwens David

Grotestraat 28, 3380 Glabbeek-Zuurbemde - Glabbeek

016 77 73 59

 

 

D'Herde Hugo

Gemeenteplein 34, 1560 Hoeilaart

02 657 97 90

hugo.dherde@tandarts.be

 

 

Colleman Luc

Parkstraat 173, 3000 Leuven

016 23 89 40

luc.colleman@tandarts.be

 

 

Schoolmeesters Martine

Ganzendries 7/1, 3212 Pellenberg - Lubbeek

016 46 28 57

martine.schoolmeesters@tandarts.be

 

 

Verheyden Hendrik

Erasme Ruelensvest 99, 3001 Heverlee - Leuven

016 22 67 01

hendrik.verheyden@tandarts.be

 

 

Testelmans Oliva

Stationsstraat 135, 3400 Landen

011 88 15 46

 

 

Verstraeten Veronique

Schoolstraat 26, 3110 Rotselaar

016 90 22 58

verstraetenveronique@gmail.com

 

 

Orilba

Bekaflaan 105, 3200 Aarschot

016 57 00 38

 

 

Baus Annick

Brusselsesteenweg 31 A/2, 1560 Hoeilaart

02 657 55 50

annick.baus@tandarts.be

 

 

Dentaz

Guido Gezellestraat 34, 3290 Diest

013 33 66 02

info@dentaz.be

 

 

Duyck Jeanine

Sanatorialaan 41, 1501 Buizingen - Halle

02 356 74 79

 

 

Teblick Carine

Hulstbergstraat 27, 3078 Meerbeek - Kortenberg

02 253 83 33

0477 50 50 34

ct.carident@gmail.com

 

 

CMT Aarschot

Sasstraat 23, 3200 Aarschot

016 56 07 09

info@cmt-aarschot.be

 

 

Bourgeois Cathy

Pamelsestraat 28, 1770 Liedekerke

053 68 14 46

 

 

De Hondt Tijl

Aarschotsesteenweg 906, 3012 Wilsele - Leuven

016 26 26 99

tijl.de.hondt@tandarts.be

 

 

Stroobants Johan

Lange Molensstraat 43a, 1800 Vilvoorde

02 253 57 77

 

 

Van Den Zegel D

Gebroeders Massantstraat 34, 3020 Herent

016 22 57 83

 

 

Billen

Hoeledensebaan 86, 3471 Hoeleden - Kortenaken

016 77 92 21

 

 

VIN DENT

Citadellaan 30, 3293 Kaggevinne - Diest

0474 25 60 90

 

 

Aarschot    Affligem    Asse    Beersel    Begijnendijk    Bekkevoort    Bertem    Bever    Bierbeek    Boortmeerbeek    Boutersem    Diest    Dilbeek    Drogenbos    Galmaarden    Geetbets    Glabbeek Gooik    Grimbergen    Haacht    Halle    Herent    Herne    Hoegaarden    Hoeilaart    Holsbeek    Huldenberg    Kampenhout    Kapelle-op-den-Bos    Keerbergen    Kortenaken    Kortenberg    Kraainem    Landen    Lennik    Leuven    Liedekerke    Linkebeek    Linter    Londerzeel    Lubbeek    Machelen    Meise    Merchtem    Opwijk    Oud-Heverlee    Overijse    Pepingen    Roosdaal    Rotselaar    Scherpenheuvel-Zichem    Sint-Genesius-Rode    Sint-Pieters-Leeuw    Steenokkerzeel    Ternat    Tervuren    Tielt-Winge    Tienen    Tremelo    Vilvoorde    Wemmel    Wezembeek-Oppem    Zaventem    Zemst    Zoutleeuw