Tandarts - West-Vlaanderen

 

Tandartsen worden vermeld op basis van de provincie West-Vlaanderen.

Aarzel niet om contact met hen op te nemen om te informeren naar hun service en hun activiteitengebied.

 

Callant Dominiek

Zoutelaan 41, 8300 Knokke - Knokke-Heist

050 60 40 50

dominiek.callant@tandarts.be

 

 

Verheye Kaat

Huidevetterstraat 5, 8820 Torhout

050 21 48 06

kaat.verheye@tandarts.be

 

 

Debakker T

Stijn Streuvelslaan 9, 8580 Avelgem

056 64 66 44

praktijk@tandartsdebakker.be

 

 

Peeters R

Prinsenlaan 38, 8400 Oostende

059 70 55 04

 

 

Kordent

Erasmuslaan 7, 8500 Kortrijk

056 52 18 00

 

 

Vandenbroucke Erwin-A.P. en Erwin-E.D.

Gentsestraat 10, 8530 Harelbeke

056 71 36 42

erwin.vandenbroucke@tandarts.be

 

 

Bellegem

Bellegemsestraat 115, 8510 Bellegem - Kortrijk

056 44 45 40

info@tandartsenpraktijkbellegem.be

 

 

Gheysen Jose

Koningin Elisabethlaan 2, 8500 Kortrijk

056 35 44 10

jose.gheysen@tandarts.be

 

 

Coornaert

Doorniksewijk 30, 8500 Kortrijk

056 26 09 71

 

 

Croenen F

Scheepsdalelaan 17, 8000 Brugge

050 32 08 08

 

 

De Baets L

Groeningelaan 52, 8500 Kortrijk

056 21 33 35

 

 

Dekervel Greta

Duinkerkestraat 20, 8630 Veurne

058 31 36 26

greta.dekervel@tandarts.be

 

 

De Grauwe A

Kerkstraat 25, 8520 Kuurne

056 49 94 49

 

 

Favril G

Wingensestraat 5, 8020 Hertsberge - Oostkamp

050 27 73 40

 

 

Behaeghe P

Weststraat 5, 8770 Ingelmunster

051 30 89 62

 

 

Kempeneers H

Roger Vansteenbruggestraat 27, 8790 Waregem

056 60 55 55

 

 

Maeyaert Isabelle

Boeveriestraat 48, 8000 Brugge

050 34 55 73

isabelle.maeyaert@tandarts.be

 

 

Deblauwe L

Stationslaan 6, 8620 Nieuwpoort

058 23 48 79

 

 

Bossuyt Carmen

Wagenmakersstraat 1A, 8310 Sint-Kruis - Brugge

050 37 06 02

carmen.bossuyt@tandarts.be

 

 

Holvoet Liesbeth

Doorniksesteenweg 110, 8580 Avelgem

056 90 02 10

 

 

Verheye Kaat

Huidevetterstraat 5, 8820 Torhout

050 21 48 06

kaat.verheye@tandarts.be

 

 

Lintel A.M.

Langerei 46, 8000 Brugge

050 34 10 44

 

 

Deltomme Patrick

Trumelet Faberstraat 3, 8670 Oostduinkerke - Koksijde

058 51 81 58

patrick.deltomme@tandarts.be

 

 

Bataille Tom

Meiweg 2, 8500 Kortrijk

056 25 78 35

 

 

Claus Inne

Stationsstraat 4/1, 8530 Harelbeke

056 44 07 06

 

 

Dema4dent

Filips Van Kleefstraat 3, 8820 Torhout

050 22 02 30

 

 

Wonterghem Katia

Torhoutse Steenweg 352, 8200 Sint-Michiels - Brugge

050 40 75 00

info@praktijktilleghem.be

 

 

Peeters Wouter

Brugsesteenweg 47, 8800 Roeselare

051 24 84 86

parodontoloog.peeters@telenet.be

 

 

Devillers A

Mariakerkelaan 243, 8400 Oostende

059 50 56 55

anna.devillers@tandarts.be

 

 

Travers E

Leeuwerikstraat 34, 8310 Assebroek - Brugge

050 37 35 63

elsie.travers@tandarts.be

 

 

Ghys Sofie

Erasmuslaan 7, 8500 Kortrijk

056 52 18 00

 

 

De Craene Luc

Ieperstraat 76, 8700 Tielt

051 40 53 60

 

 

Heeren Jean-Marie

Grote Weg 38, 8930 Rekkem - Menen

056 41 47 68

 

 

Vandenbroucke Erwin-Dragan

Vichteplaats 7A, 8570 Vichte - Anzegem

056 77 10 06

erwinegidius.vandenbroucke@tandarts.be

 

 

Marin P

Salvialaan 48, 8400 Stene - Oostende

059 80 32 21

 

 

De Moor Nathalie

Hulststraat 8, 8700 Tielt

051 40 07 80

 

 

Bosschem Jozef

Canadaplein 3, 8200 Sint-Andries - Brugge

050 38 08 09

jozef.bosschem@tandarts.be

 

 

Beyls Hilde

Statiestraat 43, 8920 Langemark - Langemark-Poelkapelle

057 48 98 38

hilde.beyls@tandarts.be

 

 

Leconte Carine

Dorpsstraat 59, 8300 Westkapelle - Knokke-Heist

050 62 23 43

carine.leconte@tandarts.be

 

 

Nollet Filip

Koning Albertstraat 31, 8500 Kortrijk

056 25 56 97

 

 

Depover Jean-Luc

Kerkestukstraat 2, 8870 Kachtem - Izegem

051 30 87 63

jean-luc.depover@tandarts.be

 

 

Lammens Nikolaas

Berg 11, 8980 Beselare - Zonnebeke

057 46 73 87

nikolaas.lammens@tandarts.be

 

 

Kempeneers Claire

Arsenaalstraat 46, 8900 Ieper

057 36 65 35

claire.kempeneers@tandarts.be

 

 

Ghijsels Rudy

Fritz Vinckelaan 26, 8450 Bredene

059 33 25 84

rudy.ghijsels@tandarts.be

 

 

Debaets Tom

Bruggestraat 6, 8755 Ruiselede

051 68 98 75

tomdebaets@telenet.be

 

 

Boonefaes Florence

Koning Leopold III-Laan 16, 8500 Kortrijk

056 44 46 33

 

 

Adriaens P-A-M

Kerkstraat 24, 8400 Oostende

059 70 52 60

peter.adriaens@tandarts.be

 

 

Alveringem - Anzegem - Ardooie - Avelgem - Beernem - Blankenberge - Bredene - Bruges  - De Haan - Kortrijk - Damme - Deerlijk - Dentergem - Diksmude - Spiere-Helkijn - Veurne - Gistel - Harelbeke - Heuvelland - Hooglede - Houthulst - Ichtegem - Ieper  - Ingelmunster - Izegem - Jabbeke - Knokke-Heist - Koekelare - Koksijde - Kortemark - Kuurne - Langemark-Poelkapelle - La Panne - Ledegem - Lendelede - Lichtervelde - Lo-Reninge - Menen  - Mesen - Meulebeke - Middelkerke - Moorslede - Nieuwpoort  - Oostende  - Oostkamp - Oostrozebeke - Oudenburg - Pittem - Poperinge - Roeselare (Roulers) - Ruiselede - Staden - Tielt - Torhout - Vleteren - Waregem - Wervicq - Wevelgem - Wielsbeke - Wingene - Zedelgem - Zonnebeke - Zuienkerke – Zwevegem